Velkommen   |   Tilmeld  |   Forgotton username/password?
Brugernavn:  Password: 
        Bookmark and Share




Paris - Roubaix 2011


Frankrig
Dato: 10-04-2011
Distance: 258 km
Landevejsløb
Start:
Mål:
UCI-kategori: 1.WT/HIS

Nyhedsoversigt

  11-04-2011 Peeters: 'Roubaix moest slagroom op taart zijn'
  11-04-2011 Devolder (105e) had last van hongerklop
  11-04-2011 Johan Vansummeren lag om 2.30u in bed
  11-04-2011 Vansummeren congela el Infierno
  10-04-2011 Cancellara (2e): 'Toch kleine overwinning'
  10-04-2011 Boonen geeft op: ´Nog nooit meegemaakt´
  10-04-2011 Superknecht Vansummeren wint Parijs-Roubaix
  10-04-2011 Vansummeren vraagt vriendin prompt ten huwelijk
  10-04-2011 Winnaar Vansummeren: 'Het is een droom'
  10-04-2011 Tom Boonen gooit de handdoek in Parijs-Roubaix
  10-04-2011 Johan Van Summeren Solosieger bei Paris-Roubaix 2011
  09-04-2011 Paris-Roubaix 2011 : Fabian Cancellara, Tom Boonen y 'Van Der Flecha' se citan
  09-04-2011 Zeep houdt Michael Mørkøv uit Parijs-Roubaix
  09-04-2011 Paris-Roubaix: Trockenes Wetter das heisst: 200 Profis müssen Staub schlucken
  09-04-2011 Cancellara: 'Ik respecteer Boonen wél'
  08-04-2011 Fabian Cancellara: 'Ik maak me geen zorgen'
  08-04-2011 Boonen: 'Kom bijna zonder zorgen aan de start'
  08-04-2011 Hushovd: 'Zo simpel als Contador op col volgen'
  08-04-2011 Auch die Junioren fahren am Sonntag Paris Roubaix im Nationencup
  08-04-2011 Roelandts: 'Ga er 200 procent voor in Parijs-Roubaix'
  07-04-2011 Weylandt verbijt de pijn en verkent Parijs-Roubaix
  06-04-2011 Roelandts rijdt met nieuw kader in Roubaix
  04-03-2011 La París-Roubaix anuncia 7 invitaciones
  01-03-2011 Hushovd verkent Parijs-Roubaix met Van Petegem

Startliste

Start list

Leopard Trek
1 Fabian Cancellara (Swi)
2 Dominic Klemme (Ger)
3 Martin Mortensen (Den)
4 Giacomo Nizzolo (Ita)
5 Stuart O'Grady (Aus)
6 Joost Posthuma (Ned)
7 Tom Stamsnijder (Ned)
8 Wouter Weylandt (Bel)

Team Garmin-Cervelo
11 Thor Hushovd (Nor)
12 Tyler Farrar (USA)
13 Roger Hammond (GBr)
14 Heinrich Haussler (Ger)
15 Andreas Klier (Ger)
17 Gabriel Rasch (Nor)
18 Sep Vanmarcke (Bel)
19 Johan Van Summeren (Bel)

Sky Procycling
21 Juan Antonio Flecha Giannoni (Spa)
22 Kurt-Asle Arvesen (Nor)
23 Michael Barry (Can)
24 Mathew Hayman (Aus)
25 Jeremy Hunt (GBr)
26 Ian Stannard (GBr)
27 Geraint Thomas (GBr)
28 Bradley Wiggins (GBr)

HTC-Highroad
31 Matthew Harley Goss (Aus)
32 Lars Ytting Bak (Den)
33 Matthew Brammeier (Irl)
34 Mark Cavendish (GBr)
35 John Degenkolb (Ger)
36 Bernhard Eisel (Aut)
37 Alex Rasmussen (Den)
38 Gatis Smukulis (Lat)

Quickstep Cycling Team
41 Tom Boonen (Bel)
42 Marco Bandiera (Ita)
43 Sylvain Chavanel (Fra)
44 Gerald Ciolek (Ger)
45 Andreas Stauff (Ger)
46 Gert Steegmans (Bel)
47 Kevin Van Impe (Bel)
48 Guillaume Van Keirsbulck (Bel)

Omega Pharma-Lotto
51 André Greipel (Ger)
52 Jens Debusschere (Bel)
53 Adam Hansen (Aus)
55 Maarten Neyens (Bel)
56 Vicente Reynes Mimo (Spa)
57 Jurgen Roelandts (Bel)
58 Marcel Sieberg (Ger)
60 David Boucher (Fra)

BMC Racing Team
61 Alessandro Ballan (Ita)
62 Marcus Burghardt (Ger)
63 George Hincapie (USA)
64 Alexander Kristoff (Nor)
65 Manuel Quinziato (Ita)
66 Michael Schär (Swi)
68 Simon Zahner (Swi)
70 John Murphy (USA)

Katusha Team
71 Filippo Pozzato (Ita)
72 Vladimir Goussev (Rus)
73 Leif Hoste (Bel)
74 Mikhail Ignatiev (Rus)
75 Serguei Ivanov (Rus)
76 Aliaksandr Kuchynski (Blr)
77 Luca Paolini (Ita)
78 Nikolay Trusov (Rus)

AG2R La Mondiale
81 Sébastien Hinault (Fra)
82 Martin Elmiger (Swi)
83 Kristof Goddaert (Bel)
84 Steve Houanard (Fra)
85 Romain Lemarchand (Fra)
86 Sébastien Minard (Fra)
87 Lloyd Mondory (Fra)
88 Anthony Ravard (Fra)

Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
91 Björn Leukemans (Bel)
92 Thomas De Gendt (Bel)
93 Stijn Devolder (Bel)
94 Gorik Gardeyn (Bel)
95 Wouter Mol (Ned)
97 Mirko Selvaggi (Ita)
98 Frederik Veuchelen (Bel)
99 Borut Bozic (Slo)

Saur - Sojasun
101 Arnaud Coyot (Fra)
102 Jimmy Casper (Fra)
103 Jimmy Engoulvent (Fra)
104 Cyril Lemoine (Fra)
105 Rony Martias (Fra)
106 Romain Matheou (Fra)
107 Jean- Paiani (Fra)
108 Stéphane Poulhies (Fra)

Rabobank Cycling Team
111 Lars Boom (Ned)
112 Theo Bos (Ned)
113 Rick Flens (Ned)
114 Sebastiaan Langeveld (Ned)
115 Tom Leezer (Ned)
116 Maarten Tjallingii (Ned)
117 Dennis van Winden (Ned)
118 Maarten Wijnants (Bel)

FDJ
121 Frédéric Guesdon (Fra)
122 Olivier Bonnaire (Fra)
123 William Bonnet (Fra)
124 Steve Chainel (Fra)
125 Mickael Delage (Fra)
126 Yauheni Hutarovich (Blr)
127 Matthieu Ladagnous (Fra)
128 Dominique Rollin (Can)

Skil - Shimano
131 Tom Veelers (Ned)
132 Roy Curvers (Ned)
133 Bert De Backer (Bel)
134 Koen de Kort (Ned)
135 Mitchell Docker (Aus)
136 Marcel Kittel (Ger)
137 Roger Kluge (Ger)
138 Martin Reimer (Ger)

Liquigas-Cannondale
141 Peter Sagan (Svk)
143 Davide Cimolai (Ita)
144 Jacopo Guarnieri (Ita)
145 Edward King (USA)
146 Kristijan Koren (Slo)
147 Alan Marangoni (Ita)
148 Daniel Oss (Ita)

Cofidis, Le Credit en Ligne
151 Jens Keukeleire (Bel)
152 Leonardo Duque (Col)
153 Kevin Ista (Bel)
154 Arnaud Labbe (Fra)
155 Adrien Petit (Fra)
156 Aleksejs Saramotins (Lat)
157 Nico Sijmens (Bel)
158 Romain Zingle (Bel)

Lampre - ISD
161 Vitaliy Buts (Ukr)
162 Danilo Hondo (Ger)
163 Vitaliy Kondrut (Ukr)
164 Dmytro Krivtsov (Ukr)
165 Adriano Malori (Ita)
166 Daniele Righi (Ita)
168 Balint Szeghalmi (Hun)

Saxo Bank Sungard
171 Baden Cooke (Aus)
172 Jonas Aaen Jørgensen (Den)
173 Kasper Klostergaard Larsen (Den)
174 Gustav Erik Larsson (Swe)
175 Jaroslaw Marycz (Pol)
177 Luke Roberts (Aus)
178 Matteo Tosatto (Ita)
180 David Tanner (Aus)

Team RadioShack
181 Robbie McEwen (Aus)
182 Fumiyuki Beppu (Jpn)
183 Ben King (USA)
184 Nelson Oliveira (Por)
185 Grégory Rast (Swi)
186 Sébastien Rosseler (Bel)
187 Bjorn Selander (USA)
188 Jesse Sergent (NZl)

Team Europcar
191 Alexandre Pichot (Fra)
192 Sébastien Chavanel (Fra)
193 Mathieu Claude (Fra)
194 Damien Gaudin (Fra)
195 Yohann Gène (Fra)
196 Saïd Haddou (Fra)
197 Sébastien Turgot (Fra)
198 David Veilleux (Can)

Movistar Team
201 Andrei Amador Bipkazacova (Crc)
202 Imanol Erviti Ollo (Spa)
203 José Ivan Gutierrez Palacios (Spa)
204 Ignatas Konovalovas (Ltu)
205 Carlos Oyarzun (Chi)
206 Luis Pasamontes Rodriguez (Spa)
207 Francisco Perez Sanchez (Spa)
208 Jose Joaquin Rojas Gil (Spa)

Pro Team Astana
211 Allan Davis (Aus)
212 Simon Clarke (Aus)
213 Maxim Gourov (Kaz)
214 Valentin Iglinskiy (Kaz)
216 Mirco Lorenzetto (Ita)
217 Gorazd Stangelj (Slo)
218 Tomas Vaitkus (Ltu)

Euskaltel-Euskadi
221 Francisco Javier Aramendia Llorente (Spa)
222 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa)
223 Pierre Cazaux (Fra)
224 Gorka Izagirre Insausti (Spa)
226 Miguel Minguez Ayala (Spa)
227 Alan Perez Lezaun (Spa)
228 Daniel Sesma (Spa)

Team Netapp
231 Michael Baer (Swi)
232 Jan Barta (Cze)
233 Eric Baumann (Ger)
234 Steven Cozza (USA)
235 Alexander Gottfried (Ger)
236 Robert Retschke (Ger)
237 Andreas Schillinger (Ger)
238 Timon Seubert (Ger)

Bretagne - Schuller
241 Johan Le Bon (Fra)
242 Stéphane Bonsergent (Fra)
243 Jean-Luc Delpech (Fra)
244 Renaud Dion (Fra)
245 Sébastien Duret (Fra)
246 Mathieu Halleguen (Fra)
247 Gael Malacarne (Fra)
248 Florian Vachon (Fra)

Memo

The Sections 27 98 Troisvilles à Inchy (length - 2.2km) 26 104.5 Viesly à Quiévy (1.8km) 25 107 Quiévy à Saint-Python (3.7km) 24 115.5 Saint-Python (1.5km) 23 119.5 Vertain à Saint-Martin-sur-Écaillon (2.3km) 22 126.5 Capelle-sur-Écaillon à Ruesnes ( 1.7km) 21 142.5 Aulnoy-lez-Valenciennes - Famars (2.6km) 20 146 Famars à Quérénaing ( 1.2km) 19 149 Quérénaing à Maing (2.5km) 18 152 Maing à Monchaux-sur-Écaillon (1.6km) 17 164 Haveluy à Wallers (2.5km) 16 172 Trouée d’Arenberg (2.4km) 15 178.5 Millonfosse à Bousignies (1.4km) 14 183.5 Brillon à Tilloy-lez-Marchiennes (1.1km) 14 186 Tilloy à Sars-et-Rosières (2.4km) 13 192.5 Beuvry-la-Forêt à Orchies (1.4km) 12 197.5 Orchies (1.7km) 11 203.5 Auchy-lez-Orchies à Bersée (2.6km) 10 209 Mons-en-Pévèle (3km) 9 215 Mérignies à Avelin (0.7km) 8 218.5 Pont-Thibaut à Ennevelin (1.4km) 7 224 Templeuve - L’Épinette (0.2km) 7 224.5 Templeuve – Moulin de Vertain (0.5km) 6 231 Cysoing à Bourghelles (1.3km) 6 233.5 Bourghelles à Wannehain (1.1km) 5 238 Camphin-en-Pévèle (1.8km) 4 241 Carrefour de l’Arbre (2.1km) 3 243 Gruson (1.1km) 2 250 Willems à Hem (1.4km) 1 256.5 Roubaix ( 0.3km)

Resultat

1 Johan Vansummeren  BEL 06h 07m 28s
2 Fabian Cancellara  SUI 19s
3 Maarten Tjallingii  NED
4 Grégory Rast  SUI
5 Lars Ytting Bak  DEN 21s
6 Alessandro Ballan  ITA 36s
7 Bernhard Eisel  AUT 47s
8 Thor Hushovd  NOR
9 Juan Antonio Flecha Giannoni  ESP
10 Mathew Hayman  AUS
11 Frédéric Guesdon  FRA
12 Lars Boom  NED
13 Bjorn Leukemans  BEL
14 Jürgen Roelandts  BEL
15 Mitchell Docker  AUS
16 Damien Gaudin  FRA
17 Martin Elmiger  SUI
18 Tomas Vaitkus  LTU
19 John Degenkolb  GER 02m 10s
20 Sep Vanmarcke  BEL
21 André Greipel  GER 03m 43s
22 Baden Cooke  AUS
23 Gabriel Rasch  NOR
24 Manuel Quinziato  ITA
25 David Veilleux  CAN 03m 45s
26 Sebastian Langeveld  NED 04m 06s
27 Tom Veelers  NED 04m 46s
28 Tyler Farrar  USA
29 Kevyn Ista  BEL
30 Jens Keukeleire  BEL

  Details:

Fotoalbum 2011


  Add an image

Audio/Video

Paris - Roubaix 2011



rss

Members online: