Velkommen   |   Tilmeld  |   Forgotton username/password?
Brugernavn:  Password: 
        Bookmark and Share




Milano - San Remo 2010
Milaan - San Remo


Italien
Dato: 20-03-2010
Distance: 298 km
Landevejsløb
Start:
Mål:
UCI-kategori: 1.WT/HIS

Nyhedsoversigt

  21-03-2010 Lefevere: 'Weinig aan te merken op Toms prestatie'
  20-03-2010 Triplete de Freire en la Milán-San Remo
  20-03-2010 Oscar Freire wint zijn derde Milaan-Sanremo
  20-03-2010 Mailand San Remo aktuell
  20-03-2010 Cavendish: 'Ben te slecht voor Sanremo'
  19-03-2010 Armstrong start niet in Milaan-Sanremo
  18-03-2010 Hushovd: 'Ik voel me sterker'
  18-03-2010 Cancellara: 'Boonen en Pozzato zijn sterk'
  18-03-2010 Milano-San Remo 2010 Es geht los mit den Klassikern
  18-03-2010 Gazzetta: 'Zo'n Boonen jaagt iedereen schrik aan'
  18-03-2010 Cipollini: 'Boonen is mijn enige favoriet'
  18-03-2010 Petacchi: 'Als ik me voel als 4 jaar geleden...'
  18-03-2010 Freire: 'Je hoeft niet super te zijn in Sanremo'
  17-03-2010 'Cavendish kan Milaan-Sanremo weer winnen'
  17-03-2010 Roelandts: 'Ik word laatste pion voor Gilbert'
  17-03-2010 McEwen: 'Ik rijd niet mee in Milaan-Sanremo'
  16-03-2010 Haussler is er zaterdag niet bij in de Primavera
  15-03-2010 Boonen kent zijn ploegmaats voor Milaan-Sanremo
  15-03-2010 Van Avermaet: 'Geen schrik van Poggio'
  15-03-2010 Kniepijn houdt Haussler wellicht uit Sanremo
  14-03-2010 Omega Pharma-Lotto trekt met 5 Belgen naar Primavera
  13-03-2010 Lefevere: ´Benieuwd hoe Tom het zal aanpakken´
  28-02-2010 Ventoso se centrará ahora en preparar la Milan-San Remo

Startliste

Team HTC - Columbia 1 Mark Cavendish (GBr)
2 Michael Albasini (Swi)
3 Bernhard Eisel (Aut)
4 Matthew Harley Goss (Aus)
5 Maxime Monfort (Bel)
6 Michael Rogers (Aus)
7 Lars Ytting Bak (Den)
8 Peter Velits (Svk)
Acqua & Sapone 11 Stefano Garzelli (Ita)
12 Luca Paolini (Ita)
13 Francesco Failli (Ita)
14 Dario Andriotto (Ita)
15 Alessandro Donati (Ita)
16 Alessandro Fantini (Ita)
17 Vladimir Miholjevic (Cro)
18 Massimo Codol (Ita)
AG2R La Mondiale 21 Sébastien Hinault (Fra)
22 Maxime Bouet (Fra)
23 Alexander Efimkin (Rus)
24 Dimitri Champion (Fra)
25 Rene Mandri (Est)
26 Lloyd Mondory (Fra)
27 Biel Kadri (Fra)
28 Vladimir Efimkin (Rus)
Androni Giocattoli 31 Michele Scarponi (Ita)
32 Damiano Margutti (Ita)
33 Francesco Ginanni (Ita)
34 Rubens Bertogliati (Swi)
35 Jose Rodolfo Serpa Perez (Col)
36 Cameron Wurf (Aus)
37 Fabrice Piemontesi (Ita)
38 Jackson Rodriguez (Ven)
Astana 41 Allan Davis (Aus)
42 Enrico Gasparotto (Ita)
43 Assan Bazayev (Kaz)
44 Valeriy Dmitriyev (Kaz)
45 Andriy Grivko (Ukr)
46 Maxim Iglinskiy (Kaz)
47 Sergey Renev (Kaz)
48 Mirko Selvaggi (Ita)
BBox Bouygues Telecom 51 Yukiya Arashiro (Jpn)
52 William Bonnet (Fra)
53 Steve Chainel (Fra)
54 Mathieu Claude (Fra)
55 Said Haddou (Fra)
56 Alexandre Pichot (Fra)
57 Damien Gaudin (Fra)
58 Sebastien Turgot (Fra)
BMC Racing Team 61 George Hincapie (USA)
62 Alessandro Ballan (Ita)
63 Marcus Burghardt (Ger)
64 Karsten Kroon (Ned)
65 Michael Schär (Swi)
66 Danilo Wyss (Swi)
67 Jeffry Louder (USA)
68 Brent Bookwalter (USA)
Caisse d'Epargne 71 Marzio Bruseghin (Ita)
72 Rui Alberto Faria Da Costa (Por)
73 Vasil Kiryienka (Blr)
74 Pablo Lastras Garcia (Spa)
75 Jose Joaquin Rojas Gil (Spa)
76 Arnaud Coyot (Fra)
77 Rigoberto Uran Uran (Col)
78 Xabier Zandio Echaide (Spa)
Carmiooro NGC 81 Francisco J. Ventoso Alberdi (Spa)
82 Emanuele Sella (Ita)
83 Daniele Ratto (Ita)
84 Eric Berthou (Fra)
85 Jure Kocjan (Slo)
86 Laurent Beuret (Swi)
87 Aristide Ratti (Ita)
88 Raffaele Ferrara (Ita)
Cervelo Test Team 91 Xavier Florencio Cabre (Spa)
92 Roger Hammond (GBr)
93 Jeremy Hunt (GBr)
94 Thor Hushovd (Nor)
95 Andreas Klier (Ger)
96 Brett Lancaster (Aus)
97 Gabriel Rasch (Nor)
98 Dominique Rollin (Can)
Colnago - CSF Inox 101 Mattia Gavazzi (Ita)
102 Manuel Belletti (Ita)
103 Federico Canuti (Ita)
104 Sacha Modolo (Ita)
105 Alan Marangoni (Ita)
106 Marco Frapporti (Ita)
107 Domenico Pozzovivo (Ita)
108 Simone Stortoni (Ita)
Euskaltel - Euskadi 111 Pablo Urtasun Perez (Spa)
112 Inaki Isasi Flores (Spa)
113 Koldo Fernandez (Spa)
114 Amets Txurruka (Spa)
115 Ruben Perez Moreno (Spa)
116 Alan Perez Lezaun (Spa)
117 Juan Jose Oroz Ugalde (Spa)
118 Jorge Azanza Soto (Spa)
Francaise Des Jeux 121 Olivier Bonnaire (Fra)
122 Wesley Sulzberger (Aus)
123 Frédéric Guesdon (Fra)
124 Anthony Geslin (Fra)
125 Yauheni Hutarovich (Blr)
126 Yoann Offredo (Fra)
128 Benoit Vaugrenard (Fra)
D.S. Franck Pineau
Garmin - Transitions 131 Tyler Farrar (USA)
132 Julian Dean (NZl)
133 Murilo Antonio Fischer (Bra)
134 Svein Tuft (Can)
135 Martijn Maaskant (Ned)
136 David Millar (GBr)
137 Johan Van Summeren (Bel)
138 Matthew Wilson (Aus)
ISD - Neri 141 Giovanni Visconti (Ita)
142 Carlo Scognamiglio (Ita)
143 Bartosz Huzarski (Pol)
144 Paolo Longo Borghini (Ita)
145 Diego Caccia (Ita)
146 Simon Clarke (Aus)
147 Dmytro Grabovskyy (Ukr)
148 Oscar Gatto (Ita)
Lampre-Farnese Vini 151 Alessandro Petacchi (Ita)
152 Damiano Cunego (Ita)
153 Lorenzo Bernucci (Ita)
154 Mauro Da Dalto (Ita)
155 Francesco Gavazzi (Ita)
156 Danilo Hondo (Ger)
157 Mirco Lorenzetto (Ita)
158 Manuele Mori (Ita)
Liquigas-Doimo 161 Daniele Bennati (Ita)
162 Vincenzo Nibali (Ita)
163 Roman Kreuziger (Cze)
164 Daniel Oss (Ita)
165 Franco Pellizotti (Ita)
166 Manuel Quinziato (Ita)
167 Fabio Sabatini (Ita)
168 Valerio Agnoli (Ita)
Omega Pharma-Lotto 171 Philippe Gilbert (Bel)
172 Wilfried Cretskens (Bel)
173 Michiel Elijzen (Ned)
174 Mickael Delage (Fra)
175 Sebastian Lang (Ger)
176 Staf Scheirlinckx (Bel)
177 Jurgen Roelandts (Bel)
178 Greg Van Avermaet (Bel)
Quick Step 181 Tom Boonen (Bel)
182 Sylvain Chavanel (Fra)
183 Carlos Barredo Llamazales (Spa)
184 Dries Devenyns (Bel)
185 Jérome Pineau (Fra)
186 Maarten Wynants (Bel)
187 Matteo Tosatto (Ita)
188 Marco Velo (Ita)
Rabobank 191 Oscar Freire Gomez (Spa)
192 Lars Boom (Ned)
193 Tom Leezer (Ned)
194 Sebastian Langeveld (Ned)
195 Nick Nuyens (Bel)
196 Paul Martens (Ger)
197 Bram Tankink (Ned)
198 Maarten Tjallingii (Ned)
Sky Professional Cycling Team 201 Edvald Boasson Hagen (Nor)
202 Michael Barry (Can)
203 Juan Antonio Flecha Giannoni (Spa)
204 Mathew Hayman (Aus)
205 Thomas Lövkvist (Swe)
206 Ian Stannard (GBr)
207 Christopher Sutton (Aus)
208 Gregory Henderson (NZl)
Team Katusha 211 Filippo Pozzato (Ita)
212 Marco Bandiera (Ita)
213 Mikhail Ignatiev (Rus)
214 Serguei Ivanov (Rus)
215 Kim Kirchen (Lux)
216 Luca Mazzanti (Ita)
217 Alexandr Kolobnev (Rus)
218 Eduard Vorganov (Rus)
Team Milram 221 Linus Gerdemann (Ger)
222 Markus Fothen (Ger)
223 Luke Roberts (Aus)
224 Christian Knees (Ger)
225 Paul Voss (Ger)
226 Roy Sentjens (Bel)
227 Niki Terpstra (Ned)
228 Peter Wrolich (Aut)
Team Radioshack 231 Fumiyuki Beppu (Jpn)
232 Daryl Impey (RSA)
233 Markel Irizar Aranburu (Spa)
234 Geoffroy Lequatre (Fra)
235 Dmitriy Muravyev (Kaz)
236 Grégory Rast (Swi)
237 Sébastien Rosseler (Bel)
238 Tomas Vaitkus (Ltu)
Team Saxo Bank 241 Fabian Cancellara (Swi)
242 Andy Schleck (Lux)
243 Baden Cooke (Aus)
244 Anders Lund (Den)
245 Frank Hoj (Den)
246 Gustav Erik Larsson (Swe)
247 Matti Breschel (Den)
248 Stuart O'Grady (Aus)

Resultat

1 Oscar Freire Gomez  ESP 06h 57m 28s
2 Tom Boonen  BEL
3 Alessandro Petacchi  ITA
4 Sacha Modolo  ITA
5 Daniele Bennati  ITA
6 Thor Hushovd  NOR
7 Francesco Ginanni  ITA
8 Maxim Iglinskiy  KAZ
9 Philippe Gilbert  BEL
10 Luca Paolini  ITA
11 Matti Breschel  DEN
12 Anthony Geslin  FRA
13 Enrico Gasparotto  ITA
14 Geoffroy Lequatre  FRA
15 Paul Martens  GER
16 Yoann Offredo  FRA
17 Fabian Cancellara  SUI
18 Juan Antonio Flecha Giannoni  ESP
19 Linus Gerdemann  GER
20 Pablo Lastras Garcia  ESP
21 Sylvain Chavanel  FRA
22 Marcus Burghardt  GER
23 Daniel Oss  ITA
24 Xavier Florencio Cabre  ESP
25 Michael Rogers  AUS
26 Andriy Grivko  UKR 09s
27 Thomas Lövkvist  SWE
28 Vincenzo Nibali  ITA
29 Filippo Pozzato  ITA 18s
30 Michele Scarponi  ITA 21s

  Details:

Fotoalbum 2010


  Add an image

Audio/Video

Milano - San Remo 2010 (2/2)



rss

Members online: