Velkommen   |   Tilmeld  |   Forgotton username/password?
Brugernavn:  Password: 
        Bookmark and Share




Paris - Roubaix 2010


Frankrig
Dato: 11-04-2010
Distance: 259 km
Landevejsløb
Start:
Mål:
UCI-kategori: 1.WT/HIS

Nyhedsoversigt

  15-01-2011 108. Paris - Roubaix am 10. April 2011 mit zwei Klopfsteinplasterabschnitten mehr
  14-01-2011 Parijs-Roubaix voegt extra kasseistroken toe
  22-10-2010 Parijs-Roubaix zonder het Bos van Wallers. Kan dat?
  13-04-2010 Eddy Merckx: 'Cancellara was wel Merckxiaans'
  12-04-2010 Museeuw: 'We mogen nu niet dramatiseren'
  12-04-2010 Fabian Cancellara der Rolling Stone.....
  12-04-2010 Berteele: 'Belgen, ga nog harder trainen'
  12-04-2010 La Clásica victoria de 'Espartaco'
  11-04-2010 Boonen: 'Rotte appels in de achtervolging'
  11-04-2010 Cancellara: 'Ik wilde geschiedenis schrijven'
  11-04-2010 Machtige Cancellara voert formidabele solo op
  11-04-2010 Fabian Cancellara kontrolliert, Paris Roubaix nach belieben.
  10-04-2010 Paris Roubaix mit Danilo Hondo vom Team Lampre
  09-04-2010 Boonen: 'Ben klaar voor vierde zege in Roubaix'
  09-04-2010 Millar: 'Stom dat ik dit nu pas ontdek'
  09-04-2010 Riis: 'Fabian en ik geloven sterk in de dubbel'
  09-04-2010 Breschels plan: 'Laten ontploffen bij Wallers'
  08-04-2010 Komt Knaven op gelijke hoogte met Impanis?
  08-04-2010 Hoste: 'Tevreden met podium in Roubaix'
  08-04-2010 Boonen: 'De perfecte training voor Roubaix'
  07-04-2010 McEwen moet om tactische redenen Roubaix rijden
  07-04-2010 Hagen mist na de Ronde ook Parijs-Roubaix
  07-04-2010 Belgische ploegen kiezen voor aangepaste fietsen in de Hel
  07-04-2010 Parijs-Roubaix wil drankmisbruik bannen
  05-04-2010 Filippo Pozzato heeft 'Hel' weer in het vizier
  05-04-2010 Lefevere laat Chavanel thuis voor Parijs-Roubaix
  16-03-2010 Geen Topsport Vlaanderen en Landbouwkrediet in Roubaix
  14-03-2010 El Astana de Contador, fuera de la París-Roubaix

Startliste

QUICK STEP CYCLING TEAM
QST BEL
Directeurs sportifs : PEETERS Wilfried
1 Tom BOONEN
2 Stijn DEVOLDER
3 Kevin HULSMANS
4 Nikolas MAES
5 Matteo TOSATTO
6 Marco VELO
7 Wouter WEYLANDT
8 Maarten WYNANTS

KATUSHA TEAM
KAT RUS
Directeurs sportifs : PARSANI Serge
11 Filippo POZZATO
12 Marco BANDIERA
13 Laszlo BODROGI
14 Mikhail IGNATIEV
15 Mikhaylo KHALILOV
16 Robbie MC EWEN
17 Nicolaï TRUSSOV
18 Styn VANDENBERGH

CERVELO TEST TEAM
CTT SUI
Directeurs sportifs : VAN POPPEL Jean-Paul
21 Thor HUSHOVD
22 Théo BOS
23 Roger HAMMOND
24 Jérémy HUNT
25 Brett Daniel LANCASTER
26 Gabriel RASCH
27 Martin REIMER
28 Dominique ROLLIN

OMEGA PHARMA - LOTTO
OLO BEL
Directeurs sportifs : FRISON Herman
31 Leif HOSTE
32 Adam BLYTH
33 Wilfried CRETSKENS
34 Glenn D'HOLLANDER
35 Sebastian LANG
36 Jurgen ROELANDTS
37 Staf SCHEIRLINCKX
38 Greg VAN AVERMAET

TEAM SKY
SKY GBR
Directeurs sportifs : SUNDERLAND Scott
41 Juan Antonio FLECHA
42 Kurt-Asle ARVESEN
43 Michaël BARRY
44 Mathew HAYMAN
45 Gregory HENDERSON
46 Ian STANNARD
47 Christopher SUTTON
48 Geraint THOMAS

TEAM SAXO BANK
SAX DEN
Directeurs sportifs : SCHMIDT Torsten
51 Fabian CANCELLARA
52 Matti BRESCHEL
53 Baden COOKE
54 Frank HOJ
55 Dominic KLEMME
56 Kasper KLOSTERGAARD
57 Gustav LARSSON
58 Stuart O'GRADY

LIQUIGAS-DOIMO
LIQ ITA
Directeurs sportifs: ZANATTA Stefano
61 Manuel QUINZIATO
62 Jacopo GUARNIERI
63 Kristjan KOREN
65 Daniel OSS
66 Fabio SABATINI
67 Peter SAGAN
68 Frederik WILLEMS

FRANCAISE DES JEUX
FDJ FRA
Directeurs sportifs : MADIOT Marc
71 Frédéric GUESDON
72 Olivier BONNAIRE
73 Sébastien CHAVANEL
74 Timothy GUDSELL
75 Yauheni HUTAROVICH
76 Matthieu LADAGNOUS
77 Yoann OFFREDO
78 Arthur VICHOT

TEAM MILRAM
MRM GER
Directeurs sportifs : GRABSCH Ralf
81 Servais KNAVEN
82 Wim DE VOCHT
83 Markus EICHLER
84 Thomas FOTHEN
85 Roger KLUGE
86 Luke ROBERTS
87 Niki TERPSTRA
88 Peter WROLICH

TEAM HTC - COLUMBIA
THR USA
Directeurs sportifs: HOFFMAN Tristan
91 Bernhard EISEL
92 Lars BAK
93 Matthew Harley GOSS
94 Adam HANSEN
95 Vicente REYNES MIMO
96 Hayden ROULSTON
97 Marcel SIEBERG
98 Martin VELITS

RABOBANK
RAB NED
Directeurs sportifs : DEKKER Erik
101 Lars BOOM
102 Rick FLENS
103 Sebastian LANGEVELD
104 Tom LEEZER
105 Joost POSTHUMA
106 Tom STAMSNIJDER
107 Maarten TJALLINGII
108 Jos VAN EMDEN

LAMPRE - FARNESE
LAM ITA
Directeurs sportifs BONTEMPI Fabrizio
111 Alfredo BALLONI
112 Vitaliy BUTS
113 Mauro DA DALTO
114 Danilo HONDO
115 Mirco LORENZETTO
118 Marcin SAPA

BBOX BOUYGUES TELECOM
BTL FRA
Directeurs sportifs : ARNOULD Dominique
121 Steve CHAINEL
122 William BONNET
123 Mathieu CLAUDE
124 Damien GAUDIN
125 Yohann GENE
126 Saïd HADDOU
127 Alexandre PICHOT
128 Sébastien TURGOT

COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE
COF FRA
Directeurs sportifs : DELOEUIL Alain
131 Jens KEUKELEIRE
132 Guillaume BLOT
133 Julien FOUCHARD
134 Kevin ISTA
135 Sébastien MINARD
136 Nico SIJMENS
137 Tristan VALENTIN
138 Romain ZINGLE

CAISSE D'EPARGNE
GCE ESP
Directeurs sportifs : LEDANOIS Yvon
141 Arnaud COYOT
142 Mathieu DRUJON
143 Imanol ERVITI
144 Rui Alberto FARIA DA COSTA
145 Angel MADRAZO
146 Luis PASAMONTES
147 Mathieu PERGET
148 Jose Joaquin ROJAS

VACANSOLEIL PRO CYCLING TEAM
VAC NED
Directeurs sportifs : VAN DER SCHUEREN Hilaire
151 Johnny HOOGERLAND
152 Gorik GARDEYN
153 Bjorn LEUKEMANS
154 Wouter MOL
155 Martin MORTENSEN
156 Jens MOURIS
157 Bobbie TRAKSEL
158 Joost VAN LEIJEN

SKIL-SHIMANO
SKS NED
Directeurs sportifs : KEMNA Rudi
161 Robin CHAIGNEAU
162 Roy CURVERS
163 Koen DE KORT
164 Mitchell DOCKER
165 Floris GOESINNEN
166 Steve HOUANARD
167 Tom VEELERS
168 Robert WAGNER

GARMIN - TRANSITIONS
GRM USA
Directeurs sportifs : WHITE Matthew
171 Tyler FARRAR
172 Steven COZZA
173 Julian DEAN
174 Martijn MAASKANT
175 David MILLAR
176 Danny PATE
177 Ricardo VAN DER VELDE
178 Johan VAN SUMMEREN

AG2R-LA MONDIALE
ALM FRA
Directeurs sportifs : LAVENU Vincent
181 Lloyd MONDORY
182 Julien BERARD
183 Ben GASTAUER
184 Kristof GODDAERT
185 Sébastien HINAULT
186 Yuriy KRIVTSOV
187 Anthony RAVARD
188 Nicolas ROUSSEAU

EUSKALTEL - EUSKADI
EUS ESP
Directeurs sportifs : LARRAZABAL ARBAIZA Josu
191 Romain SICARD
192 Javier ARAMENDIA
193 Jonathan CASTROVIEJO NICOLAS
194 Sergio DE LIS
196 Inaki ISASI
197 Gorka IZAGIRRE INSAUSTI
198 Pablo URTASUN PEREZ

TEAM RADIOSHACK
RSH USA
Directeurs sportifs : DEMOL Dirk
201 Yaroslav POPOVYCH
202 Fumiyuki BEPPU
204 Markel IRIZAR
205 Geoffroy LEQUATRE
206 Gregory RAST
207 Sébastien ROSSELER
208 Tomas VAITKUS
210 Bjorn SELANDER

BMC RACING TEAM
BMC USA
Directeurs sportifs : LELANGUE John
211 George HINCAPIE
212 Marcus BURGHARDT
213 Martin KOHLER
214 Alexander KRISTOFF
215 John MURPHY
216 Michael SCHÄR
217 Jackson STEWART
218 Danilo WYSS

SAUR-SOJASUN
SAU FRA
Directeurs sportifs : LEBRETON Lylian
221 Jimmy CASPER
222 Cédric COUTOULY
223 Jimmy ENGOULVENT
224 Fabrice JEANDESBOZ
225 Cyril LEMOINE
226 Rony MARTIAS
227 Romain MATHEOU
228 Stéphane POULHIES

ACQUA & SAPONE
ASA ITA
Directeurs sportifs : CENGHIALTA Bruno
231 Luca PAOLINI
233 Rafaa CHTIOUI
234 Francesco DI PAOLO
235 Alessandro DONATI
236 Alessandro FANTINI
237 Reiner HONIG
238 Giuseppe PALUMBO

ANDRONI GIOCATTOLI
AND ITA
Directeurs sportifs : SAVIO Gianni
241 Rubens BERTOGLIATI
242 Thomas BERTOLINI
243 Alberto LODDO
244 Damiano MARGUTTI
245 Fabrice PIEMONTESI
246 Luca SOLARI
247 Fabio TABORRE
248 Cameron WURF

Memo

The cobblestones sectors Paris (Compiègne) Roubaix - 259 km Section Kilometers Lieu Longueur 27 97,5 Troisvilles à Inchy 2,2 26 104 Viesly à Quiévy 1,8 25 106,5 Quiévy à Saint-Python 3,7 24 115,5 Saint-Python 1,5 23 119 Vertain à Saint-Martin-sur-Écaillon 2,3 22 126 Capelle-sur-Écaillon - Le-Buat 1,7 21 138 Verchain-Maugré à Quérénaing 1,6 20 141 Quérénaing à Maing 2,5 19 144 Maing à Monchaux-sur-Écaillon 1,6 18 155,5 Haveluy à Wallers 2,5 17 164 Trouée d’Arenberg 2,4 16 176 Hornaing à Wandignies-Hamage 3,7 15 183,5 Warlaing à Brillon 2,4 14 187 Tilloy à Sars-et-Rosières 2,4 13 193,5 Beuvry-la-forêt à Orchies 1,4 12 198,5 Orchies 1,7 11 204,5 Auchy-lez-Orchies à Bersée 2,6 10 210 Mons-en-Pévèle 3 9 216 Mérignies à Le Prez 0,7 8 219,5 Pont-Thibaut à Ennevelin 1,4 7 225 Templeuve - L’Épinette 0,2 7 225,5 Templeuve - Moulin-de-Vertain 0,5 6 232 Cysoing à Bourghelles 1,3 6 234,5 Bourghelles à Wannehain 1,1 5 239 Camphin-en-Pévèle 1,8 4 241,5 Carrefour de l’Arbre 2,1 3 244 Gruson 1,1 2 250,5 Willems à Hem 1,4 1 257,5 Roubaix 0,3 DISTANCE TOTALE DES SECTEURS PAVÉS 52,9

Resultat

1 Fabian Cancellara  SUI 06h 35m 10s
2 Thor Hushovd  NOR 02m
3 Juan Antonio Flecha Giannoni  ESP
4 Roger Hammond  GBR 03m 14s
5 Tom Boonen  BEL
6 Bjorn Leukemans  BEL 03m 20s
7 Filippo Pozzato  ITA 03m 46s
8 Leif Hoste  BEL 05m 16s
9 Sébastien Hinault  FRA 06m 27s
10 Hayden Roulston  NZL 06m 59s
11 Grégory Rast  SUI 07m
12 Arnaud Coyot  FRA 07m 05s
13 Tom Veelers  NED
14 Dominic Klemme  GER
15 Maarten Wynants  BEL
16 Mikhailo Khalilov  UKR
17 Lloyd Mondory  FRA
18 Jeremy Hunt  GBR
19 Frédéric Guesdon  FRA
20 Mathieu Claude  FRA
21 Lars Ytting Bak  DEN
22 Martijn Maaskant  NED
23 Kristjan Koren  SLO
24 Mathew Hayman  AUS
25 Johnny Hoogerland  NED
26 Michael Barry  CAN
27 Greg Van Avermaet  BEL
28 Alessandro Donati  ITA
29 George Hincapie Garcés  USA
30 Yaroslav Popovych  UKR

  Details:

Fotoalbum 2010


  Add an image

Audio/Video




rss

Members online: