Velkommen   |   Tilmeld  |   Forgotton username/password?
Brugernavn:  Password: 
  • Bookmark and Share


  • Løb 1999

    Etapeløb
       Österreich-Rundfahrt
       Albacete (a)
       Another Dam Race
       Arden Challenge
       Atlantic Cup
       Azerbaïjan Tour
       Baby Giro
       Baltyk-Karkonosze-Tour
       Bay Cycling Classic
       Bayern Rundfahrt
       Beograd - Čačak
       Bermuda GP
       Bidasoa Itzulia
       Bizkaiko Bira
       Blue Cross Cycle
       Boekel (V)
       Boucles de la Mayenne
       Bristol, Cyclocross (a)
       Calingasta
       Cascade Classic
       Chums Classic
       Chums Classic
       Chums Classic
       Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
       Circuit Cycliste Sarthe
       Circuit de Lorraine
       Circuit de Saône-et-Loire
       Circuit des Monts du Livradois
       Circuit des Plages Vendéennes
       Circuit Franco-Belge
       Circuito Montañés
       Clásica Nacional Ciudad de Anapoima
       Clásico RCN
       Clásico Virgen de la Consolación de Táriba
       Clasica Alcaldía de Pasca
       Cleveleys
       Commonwealth Bank Classic
       Coors Classic
       Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
       Critérium du Dauphiné
       Critérium Européens des Jeunes, Nieuwelingen
       Critérium International
       Deutschland Tour
       Doble Melo
       Doble San Francisco-Miramar
       Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Junioren
       Driedaagse van De Panne
       East Grinstead
       East Riding Two Day
       Enumclaw
       Etoile de Bessèges
       Euskal Bizikleta
       Fitchburg Longsjo Classic
       Flèche du Sud
       Giro Ciclistico Pesche Nettarine di Romagna
       Giro d'Abruzzo
       Giro d'Italia
       Giro d'Italia Donne (V)
       Giro del Capo
       Giro del Friuli Venezia Giulia
       Giro del Trentino
       Giro della Provincia di Lucca
       Giro della Toscana Int. Femminile (V)
       Giro della Valle d'Aosta
       Giro della Valsesia
       Giro delle Regioni, U23
       Giro delle Valli Cuneesi nelle Alpi del Mare
       Girvan
       GP Abimota
       GP da Póvoa de Varzim
       GP do Minho
       GP du Midi-Libre
       GP Internacional MR Cortez-Mitsubishi
       GP Internacional MR Cortez-Mitsubishi
       GP Jornal de Noticias
       GP Matosinhos
       GP Mosqueteiros - Rota do Marquês
       GP Sport Noticias
       Gracia Orlova (V)
       Grand Prix de la Somme
       Greenery International (V)
       Guldensporentweedaagse
       Herald Sun Tour
       Hessen Rundfahrt
       Hoeleden, Amateurs
       Holland Ladies Tour (V)
       Hotter 'N Hell Hundred
       International Cycling Classic
       International Presidency Turkey Tour
       Joe Martin Stage Race
       Junior Tour Of Ireland
       Kalisz - Konin
       Kayl, Cyclocross
       Killington Stage Race
       Košice - Tatry - Košice
       Koppenberg, Cyclocross
       Kranj
       Krasna Lipa Tour Féminine (V)
       Kroz Jugoslaviju
       Kroz Jugoslaviju
       Kroz Srbiju
       Le Transalsace International, U23
       Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23
       Lidice
       Lleida
       Lloret de Mar
       Melsele, Amateurs
       Merced
       Montjuich
       Moscou (a)
       Mount Buller Cup
       Nature Valley Grand Prix
       New Zealand Cycle Classic
       Niedersachsen Rundfahrt
       Nieuwegein (a)
       Nieuwegein (b)
       Nieuwegein (c)
       Nieuwegein (d)
       Nieuwegein (e)
       Nieuwegein (f)
       Nieuwegein (g)
       Nottingham (g)
       Olympia's Tour
       OZ Wielerweekend
       Paris - Nice
       Post Danmark Rundt
       Postgirot Open
       Prudential Tour
       Quatre jours de Dunkerque
       Rás Tailteann
       Rás Tailteann
       RaboSter Zeeuwsche Eilanden (V)
       Rapport Toer
       Reddings 3-Days
       Redlands Bicycle Classic
       Redlands Bicycle Classic (V)
       Regio Tour International
       Rheinland-Pfalz Rundfahrt
       Ringerike
       Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
       Ronde van de Provincie Antwerpen
       Ronde van Limburg, Amateurs
       Ronde van Nederland
       Ronde van Vlaams-Brabant
       Route du Sud
       Ruban Granitier Breton
       Rutas de America
       Rutas del Vino
       Saaremaa Velotuur
       Sachsen Tour
       Sea Otter Classic
       Semana Aragonesa
       Setmana Catalana de Ciclismo
       Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
       Settimana Ciclistica Lombarda
       Southampton
       Ster der Beloften
       Ster van Zeeland (V)
       Street-Skills Cycle Classic (V)
       Stuttgart (c)
       Surrey League 5 Days
       Szlakiem Grodow Piastowskich
       Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
       Thüringen-Rundfahrt, U23
       Tirreno-Adriatico
       Torres Vedras
       Tour d'Egypte
       Tour de Beauce
       Tour de Bretagne (V)
       Tour de Danube
       Tour de France
       Tour de Gironde
       Tour de Hokkaido
       Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié
       Tour de l'Avenir
       Tour de l'Est International
       Tour de la Manche
       Tour de la Martinique
       Tour de la Province de Liège
       Tour de la Province de Namur
       Tour de la Région Wallonne
       Tour de Langkawi
       Tour de Louisiana
       Tour de Luxembourg
       Tour de Moselle
       Tour de Normandie
       Tour de Pécs
       Tour de Picardie
       Tour de Picardie
       Tour de Pologne
       Tour de Romandie
       Tour de Slovénie
       Tour de Snowy (V)
       Tour de Suisse
       Tour de Suisse (V)
       Tour de Toona
       Tour de Toona (V)
       Tour des Pyrénées - Vuelta a los Pirineos
       Tour Down Under
       Tour du Basse-Gaulaine, Junioren
       Tour du Faso
       Tour du Limousin
       Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
       Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
       Tour Lefleur
       Tour Méditerranéen
       Tour Nivernais Morvan
       Tour of Albania
       Tour of Bulgaria
       Tour of Croatia
       Tour of FYR of Macedonia, Elite/U23
       Tour of Japan
       Tour of Lancashire
       Tour of Rhodes, Elite/U23
       Tour of Tasmania
       Tour of Willamette
       Tour of Willamette
       Trans Canada
       Triptyque Ardennaise
       Trofeo Diputacion de Alicante
       Trophée d'Or Féminin (V)
       Tucson
       Tweedaagse van de Gaverstreek
       Valley of the Sun Stage Race
       Valley of the Sun Stage Race
       Volta a Galicia
       Volta a Portugal
       Volta a Portugal do Futuro
       Volta às Terras de Santa Maria Feira
       Volta ao Alentejo
       Volta ao Algarve
       Volta Ciclista a Catalunya
       Volta Ciclista Provincia Tarragona
       Volta del Llagostí
       Vossem, Cyclocross
       Vuelta a Alava
       Vuelta a Alicante
       Vuelta a Andalucia
       Vuelta a Antioquia
       Vuelta a Ávila
       Vuelta a Boyacà
       Vuelta a Chiriquí
       Vuelta a Colombia
       Vuelta a Costa Rica
       Vuelta a Cundinamarca
       Vuelta a España
       Vuelta a Granada
       Vuelta a Guatemala
       Vuelta a la Argentina
       Vuelta a la Independencia Nacional
       Vuelta a la Ribera
       Vuelta a Mendoza
       Vuelta a Palencia
       Vuelta a Tenerife
       Vuelta a Toledo
       Vuelta a Tovar
       Vuelta a Venezuela
       Vuelta a Yacambu-Lara
       Vuelta al Chaná
       Vuelta al Estado Portuguesa
       Vuelta al Táchira
       Vuelta al Tolima
       Vuelta al Valle del Cauca
       Vuelta Castilla y Leon
       Vuelta Castilla y Leon, Elite/U23
       Vuelta Ciclista a Aragón
       Vuelta Ciclista a Burgos
       Vuelta Ciclista a Cartagena
       Vuelta Ciclista a la Communidad Valenciana
       Vuelta Ciclista a la Comunidad de Madrid
       Vuelta Ciclista a la Rioja
       Vuelta Ciclista a Murcia
       Vuelta Ciclista a Navarra
       Vuelta Ciclista al País Vasco
       Vuelta Ciclista Asturias
       Vuelta Ciclista de Chile
       Vuelta Ciclista del Uruguay
       Vuelta de la Juventud Colombia, U23
       Vuelta de la Juventud Guatemala
       Vuelta de San Juan
       Vuelta del Porvenir de Colombia, Junioren
       Vuelta del Porvenir de Colombia, Junioren
       Vuelta Gobernacion Norte de Santander
       Vuelta Internacional al Estado Trujillo
       Vysočina
       Wendy's International Cycling Classic
       West Virginia Classic
       Women's Challenge (V)
       Ytong Bohemia Tour
       Závod Míru
    Andre løb
       's Gravendeel (V)
       's-Heer-Arendskerke, Amateurs
       's-Heerenberg
       's-Heerenberg (V)
       500 Millas del Norte Slutklassement
       Šenčur
       A Travers le Morbihan
       Årdal
       Aalsmeer
       Aalst
       Aalst, Criterium
       Aalter (a)
       Aarhus
       Aarhus (b)
       Aarschot, Amateurs
       Aartselaar
       Abadiño
       Adria
       Affligem
       Affligem, Nieuwelingen
       Affoltern am Albis
       Affoltern am Albis (a)
       Ahlen
       Aix-en-Provence, Criterium
       Alba Adriatica
       Albuquerque
       Alcantarilla
       Alcobaça
       Alcudia
       Alcudia (a)
       Alegia
       Alegia, Chrono
       Alford (b)
       Alken, Junioren
       Allerød
       Almelo
       Almería
       Altheim
       Altzo
       Alzano Scrivia
       Amerika (V)
       Amersfoort, Cyclocross
       Amersfoort, Cyclocross (V)
       Amiens (a)
       Amorebieta
       Amorebieta (b)
       Amstel Gold Race
       Amsterdam (a)
       Amsterdam (c)
       Anamuto Open
       Annemasse - Bellegarde et retour
       Ansbach
       Antwerpen, Dernycriterium
       Anzegem, Amateurs
       Anzuola
       Apeldoorn (a)
       Ardooie, Cyclocross
       Arenal
       Aretxabaleta
       Arezzo (b)
       Arizona State Road Cycling Championships, Op de weg, Verenigde Staten
       Arlington
       Arlington (a)
       Armagh
       Armilla
       Arnsberg - Neheim
       Arona
       Arrasate
       Ashfield
       Asian Cycling Championships, Baan, 1 km, Elite
       Asian Cycling Championships, Baan, Achtervolging, Elite
       Asian Cycling Championships, Baan, Achtervolging, Elite (V)
       Asian Cycling Championships, Op de weg, Elite
       Asian Cycling Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
       Asse-Krokegem, Cyclocross
       Assendelft
       Asteasu (a)
       Asteasu, Cyclocross
       Asti
       Asti, U23
       Ataun
       Athens
       Athens Open Balkan Championship, Baan, 1 km, Elite/U23, Griekenland
       Athens Open Balkan Championship, Baan, 1 km, Junioren, Griekenland
       Athens Open Balkan Championship, Baan, Achtervolging, Elite/U23, Griekenland
       Athens Open Balkan Championship, Baan, Achtervolging, Junioren, Griekenland
       Athens Open Balkan Championship, Baan, Ploegenachtervolging, Elite/U23, Griekenland
       Athens Open Balkan Championship, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Griekenland
       Athens Open Balkan Championship, Baan, Ploegsprint, Elite/U23, Griekenland
       Athens Open Balkan Championship, Baan, Ploegsprint, Junioren, Griekenland
       Athens Open Balkan Championship, Baan, Sprint, Elite/U23, Griekenland
       Athens Open Balkan Championship, Baan, Sprint, Junioren, Griekenland
       Athens, Criterium
       Atina
       Atlanta (b)
       Atlanta (c)
       Attendorn (V)
       Austin
       Azpeitia
       Böblingen
       Bétheny (V)
       Bétheny, Chrono
       Bühl
       Bachte-Maria-Leerne
       Bad Homburg
       Bad Sachsa
       Baden-Baden (b)
       Balkan Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
       Balkan Championships, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
       Balkan Championships, Op de weg, Junioren
       Baltimore
       Bambrugge, Amateurs
       Barberino di Mugello
       Barcelona - Montpellier, Amateurs Slutklassement
       Bassano - Monte Grappa
       Battel, Amateurs
       Bavikhove, Criterium
       Bayonne - Pamplona
       Bazel, Amateurs
       Beasain
       Beasain (a)
       Beckum
       Belize City
       Bellem, Cyclocross
       Belsele (a)
       Benedita
       Beograd (a)
       Berbourg
       Bergara (a)
       Bergara (c)
       Berkel (V)
       Berkel, Elite/U23
       Berlare
       Berlin (c)
       Berlin (l) Slutklassement
       Berlin (V) (c)
       Berlin (V) (d)
       Berlin, Cyclocross
       Berlin, Cyclocross (a)
       Berlin, Zesdaagse
       Berloz
       Bern
       Bern (V)
       Berriatúa
       Bertem
       Betzdorf
       Beuvry-la-Forêt
       Beuvry, Cyclocross
       Bevagna
       Beveren
       Beveren-Waas (c)
       Beyne-Heusay (a)
       Biassono
       Bielefeld
       Bielefeld (a)
       Biervliet, Amateurs
       Big Bear Lake, Mountainbike (a)
       Big Bear Lake, Mountainbike (V) (a)
       Biggekerke, Amateurs
       Binderveld
       Binghamton
       Binghamton (V)
       Binghamton, Criterium
       Binz
       Bioul
       Birmingham, Cyclocross (c)
       Boa Vista
       Bochum
       Boise
       Boise, Criterium
       Bologna
       Bologna - Passo della Raticosa
       Bologna (a)
       Bologna (f)
       Bolzano
       Bolzano (a)
       Bolzano, Cyclocross
       Boom, Dernycriterium
       Bordeaux - Caudéran
       Bordeaux - Saintes
       Borken
       Borlänge
       Borlo
       Bornem, Amateurs (a)
       Borssele, Amateurs
       Boston, Cyclocross
       Boulder
       Boulder (a)
       Boulder (b)
       Boulder, Cyclocross
       Boussac (a)
       Bow
       Boxmeer, Criterium
       Boxtel, Cyclocross
       Boxtel, Cyclocross (V)
       Brabantse Pijl
       Braunschweig (a)
       Braunschweig (b)
       Braunschweig (e)
       Bray
       Breclav
       Bredene, Cyclocross
       Breganze
       Breite, Criterium
       Bremen, Zesdaagse
       Brescia
       Briga
       Brisbane
       Brissago
       Brissago (V)
       British Best All Rounder
       Brno (b)
       Broni
       Broni, Chrono
       Brough
       Brussel/Bruxelles - Ingooigem
       Brussel/Bruxelles - Opwijk, Amateurs
       Brussel/Bruxelles - Zepperen
       Brussel/Bruxelles (a)
       Buchholz
       Budingen, Junioren
       Buenos Aires, Zesdaagse
       Buggenhout
       Burgh-Haamstede, Amateurs
       Bury
       Buscate
       Buxton
       Cáceres
       Céroux-Mousty, Amateurs
       Cézac
       Cadolzburg
       Caerano di San Marco
       Caivano
       Calais
       Cali, 1 km
       Cali, 500 m (V)
       Cali, Achtervolging
       Cali, Achtervolging (V)
       Cali, Keirin
       Cali, Ploegenachtervolging
       Cali, Ploegkoers
       Cali, Ploegsprint
       Cali, Puntenkoers
       Cali, Puntenkoers (V)
       Cali, Sprint
       Cali, Sprint (V)
       Callac
       Calviá
       Camaiore
       Camas
       Camors
       Campi Bisenzio (a)
       Campo dos Goytacazes
       Canberra (V)
       Canberra Tour Slutklassement
       Canmore, Mountainbike
       Canmore, Mountainbike (V)
       Canosa di Puglia
       Cantua Creek
       Capilla del Senor
       Caracas, Elite/U23
       Carcassonne
       Cardiff (a)
       Cardiff (b)
       Cardiff (c)
       Carlow
       Carnago
       Carnetin, Cyclocross
       Carpiano
       Carrara
       Carson Valley Woodfords
       Cartaxo
       Casa Tejada
       Casalecchio di Reno
       Casentino
       Castelfidardo
       Castelfidardo (d)
       Castelnuovo Scrivia
       Castelvecchio Pascoli, Cyclocross
       Castiglione Fibocchi
       Castillon-la-Bataille, Criterium
       Castle Combe
       Cavriago
       Ceglie Messapico
       Celorico da Beira
       Cepagatti
       Cerreto Guidi
       Cesa
       Ceské Budéjovice, Cyclocross
       Château-Bernard, Cyclocross
       Châteaulin
       Châteauroux
       Chaam, Criterium
       Challenge Mallorca Slutklassement
       Chanteloup-les-Vignes
       Charlottenlund
       Chateau-Chinon-Ville
       Chaumeil
       Cheshire (V)
       Chiasso
       Chicago
       Chicago, Cyclocross
       Chippenham
       Cholet
       Christchurch - Akaroa
       Chrono des Herbiers
       Chrono des Herbiers (V)
       Chrono des Herbiers, Junioren
       Chrono des Herbiers, U23
       Chur - Arosa
       Cicogna
       Circuit de la Chalosse
       Circuit du Hainaut
       Circuit du Morbihan
       Circuito del Porto - Trofeo Arvedi
       Circuito Isolano - Coppa Egidio Re
       Ciriè (a)
       Città di Castello
       Cittadella
       Cittiglio (V) (a)
       Civaux
       Clásica Ciudad de Girardot Slutklassement
       Clásica de Fusagasugá Slutklassement
       Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba
       Classique des Alpes
       Coca-Cola Trophy Slutklassement
       Coconut Grove
       Colchester (b)
       Collecchio
       Comano
       Contern, Cyclocross
       Continentale Classic
       Copa de España, Elite/U23 Slutklassement
       Coppa Colli Briantei Internazionale, U23
       Coppa San Geo
       Copperopolis
       Corréa
       Cottbus, U23
       Cras-Avernas
       Crathorne
       Cuenca
       Cupra Marittima
       Cursa Ciclista de Llobregat
       Cutmill
       Düren
       Dachau
       Dagmersellen, Cyclocross
       Dagmersellen, Cyclocross (V)
       Daly City
       Damesronde van Drenthe (V)
       Dan Morrisey Slutklassement
       Davis
       Dayton
       Dayton (a)
       De Haan
       De Panne
       De Panne, Mountainbike
       Den Haag (V) (a)
       Den Hout
       Denain
       Dendermonde, Amateurs
       Dentergem
       Denzlingen, Cyclocross
       Dercy, Cyclocross
       Desselgem
       Deurne, Dernycriterium
       Deux-Acren
       Diegem, Cyclocross
       Diex (a)
       Dijon, Criterium
       Dijon, Cyclocross
       Dinuba, Criterium
       Doble Bragado Slutklassement
       Dokkum
       Dongen (a)
       Donostia/San Sebastián
       Dortmund (b)
       Dortmund (d)
       Dortmund (h)
       Dortmund (k)
       Dortmund (q)
       Dortmund (r)
       Dortmund, Zesdaagse
       Downers Grove (a)
       Dubnica
       Dubnica (a)
       Dubnica (b)
       Dudzele, Cyclocross
       Dun-le-Palestel, Criterium
       Dunsfold
       Durana
       Durana, Cyclocross
       Durango
       Durango (a)
       Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
       Ebertsheim - Rödenbach
       Edenbridge
       Eeklo, Cyclocross
       Eernegem, Cyclocross
       Egmond aan Zee, Mountainbike
       Egmond aan Zee, Mountainbike (V)
       Eibar (a)
       Eikevliet, Amateurs
       Eindhoven
       Einhausen
       Elgueta
       Elorrio, Cyclocross
       Elsloo
       Elva
       Emakumeen Euskal Bira (V) Slutklassement
       Embrach (V)
       Emmeloord
       Emmen
       Empoli
       Erandio
       Erembodegem
       Erfurt
       Erlangen
       Ermúa
       Erp, Cyclocross
       Erp, Cyclocross (V)
       Essen, Cyclocross
       Essor Breton Slutklassement
       Este
       Estella (c)
       Estella (e)
       European Youth Olympic Games, Op de weg, Criterium, Junioren
       European Youth Olympic Games, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen
       European Youth Olympic Games, Op de weg, Nieuwelingen
       Europees Kampioenschap, Baan, 500m, U23 (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, U23 (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Sprint
       Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, U23
       Europees Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, U23 (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, U23 (V)
       Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
       Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
       Europees Kampioenschap, Op de weg, Beloften
       Europees Kampioenschap, Op de weg, Beloften (V)
       Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften
       Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften (V)
       Exeter
       Fabbrica, Junioren
       Faro
       Felino
       Fermo
       Figline Valdarno
       Figline Valdarno (a)
       Fiorenzuola d Arda, 1 km
       Fiorenzuola d Arda, Achtervolging
       Fiorenzuola d Arda, Zesdaagse
       Firenze - Empoli
       Firenze - Pistoia
       Firenze - Viareggio
       Firenze (a)
       Fitchburg Longsjo Classic (V)
       Flèche Ardennaise
       Flèche Wallonne
       Flèche Wallonne (V)
       Folignano
       Forst (V)
       Fourmies
       Fourmies, Cyclocross
       Frankfurt am Main
       Frankfurt am Main, U23
       Frauenfeld
       Freiburg
       Fresno
       Frisco, 1 km
       Frisco, 500 m (V)
       Frisco, Achtervolging
       Frisco, Achtervolging (V)
       Frisco, Keirin
       Frisco, Ploegenachtervolging
       Frisco, Ploegkoers
       Frisco, Ploegsprint
       Frisco, Puntenkoers
       Frisco, Puntenkoers (V)
       Frisco, Sprint
       Frisco, Sprint (V)
       Fuenlabrada (a)
       Fuenlabrada (b)
       Fuenmayor
       Fujimi, Cyclocross
       Fulda
       Fulton County, Criterium
       G.P. Portugal Telecom
       Gütersloh
       Górliz
       Gansingen
       Gardone Val Trompia
       Garlasco
       Gavere, Cyclocross
       Geel, U23
       Geetbets (a)
       Gehrden
       Gelrode, Amateurs
       Gelsenkirchen
       Gelsenkirchen (a)
       Geluwe
       Genève (c)
       Gendringen
       Gent - Ieper
       Gent - Staden
       Gent - Wevelgem
       Gent - Wevelgem, U23
       Gent, Zesdaagse
       Geraardsbergen
       Geraardsbergen, Junioren
       Gerlingen (V)
       Gerona
       Gersau
       Gersau (V)
       Gessate, Elite/U23
       Getxo
       Gießen
       Gieten, Cyclocross
       Gieten, Cyclocross (V)
       Gilleje
       Gippingen
       Gippingen (V)
       Giro del Friuli
       Giro del Lazio
       Giro del Piave
       Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol (V) Slutklassement
       Giro del Veneto
       Giro del Veneto e delle Dolomiti Slutklassement
       Giro della Lunigiana, Junioren Slutklassement
       Giro della Romagna
       Giro della Toscana
       Giro della Toscana, Junioren Slutklassement
       Giro delle Tre Provincie - Limito di Pioltello
       Giro di Basilicata, Junioren Slutklassement
       Giro di Lombardia
       Gits, Amateurs
       Gladbeck
       Gladstone
       Gloucester
       Goes, Amateurs (a)
       Gold Coast
       Golden
       Gommern
       Gorredijk
       Gouda, Amateurs
       Gouden Fiets Eddy Merckx
       GP Autorama SPA, Cyclocross (b)
       GP Campagnolo
       GP Chianti Colline d'Elsa
       GP Costa degli Etruschi
       GP de Wallonie
       GP des Nations
       GP Général Patton, Junioren Slutklassement
       GP Gondomar, Elite/U23
       GP Inda - Trofeo Aras Frattini a.m.
       GP Jægerspris
       GP Palma
       GP Steenhuize - Hekelgem
       GP Telekom 2 . etape
       GP Théo Mulheims
       Grafton - Inverell
       Grand View Heights
       Grande Boucle Féminine Internationale (V) Slutklassement
       Greenville
       Greenville
       Greenville
       Greenville
       Grenoble, Zesdaagse
       Grez-Doiceau
       Groesbeek, Mountainbike
       Groningen (a)
       Groot-Ammers
       Grudziądz, Junioren
       Guazzora, Elite/U23
       Gullegem
       Hägglingen
       Haaften
       Haasrode
       Hadsten, Criterium
       Halen, Amateurs
       Halfweg
       Halifax (a)
       Halstead (a)
       Hamburg (b)
       Hamburg (c)
       Hamilton
       Hamilton City (V)
       Hamm
       Hamm, Dernycriterium
       Hamont-Achel
       Hancock
       Hannover
       Hannover (b)
       Hannut
       Hansweert, Amateurs
       Harderwijk
       Harderwijk (V)
       Harderwijk, Cyclocross
       Harderwijk, Cyclocross (V)
       Harelbeke
       Harelbeke
       Harelbeke (a)
       Harkema
       Harnes, Cyclocross
       Harriman State Park
       Harworth (a)
       Harzrundfahrt
       Hasselt
       Hatfield
       Havant
       Hedgerley
       Heerlen
       Hegi
       Heilbronn
       Heinkenszand, Amateurs
       Heist
       Hel van het Mergelland
       Helchteren
       Hengelo, Criterium
       Herford
       Hermanuv Mestec, Cyclocross
       Hernani
       Herning
       Herning (a)
       Herriman
       Hertford
       Hertford (a)
       Herzele, Amateurs
       Heusden
       Hingene, Amateurs
       Hittnau, Cyclocross
       Hlinsko, Cyclocross
       Hoboken
       Hof
       Hombrechtikon, Cyclocross
       Homenaje Ruben Ifran
       Hoogerheide, Cyclocross
       Hoogstraten, Cyclocross
       Hornsby - Swansea
       Hospitalet de Llobregat
       Hotton
       Houffalize, Mountainbike
       Houffalize, Mountainbike (V)
       Houston
       Hradec Kralove
       Huijbergen, Cyclocross
       Huppaye, Amateurs
       Ichtegem (d)
       Igorre, Cyclocross
       Imola - San Marino
       Inca
       Ingleton
       Irún (a)
       Irish Sea Tour of the North Slutklassement
       Isbergues
       Isle of Man
       Ispáster, Cyclocross
       Itsasondo
       Izegem
       Jülich
       Jackson
       Jadranska Magistrala Slutklassement
       Jelajah Malaysia Slutklassement
       Judendorf
       Judendorf
       København, Sprint (b)
       København, Zesdaagse
       København, Zesdaagse (b)
       Köln
       Köln - Frechen
       Köln (a)
       Köln (c)
       Köln (d)
       Köln (k)
       Kaarst, Zesdaagse
       Kalmthout, Cyclocross
       Kalmthout, Cyclocross (V)
       Kalundborg
       Kampen (V)
       Kampioenschap van Auvergne, Op de weg, Frankrijk
       Kampioenschap van Extremadura, Op de weg, Elite, Spanje
       Kampioenschap van Gipuzkoa, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje
       Kampioenschap van La Rioja, Op de weg, Elite, Spanje
       Kampioenschap van Limousin, Op de weg, Frankrijk
       Kampioenschap van Navarra, Op de weg, Elite, Spanje
       Kankakee
       Karbach (V)
       Karbach (V) (a)
       Keizer der Juniores Koksijde, Junioren
       Kempen
       Kemzeke
       Kemzeke, Amateurs
       Kerkrade
       Kineton
       Klagenfurt
       Klein-Engersdorf
       Kleve
       Klingnau
       Knokke (a)
       Koewacht
       Koksijde, Cyclocross
       Kolín, Cyclocross
       Koningshooikt, Cyclocross
       Koolskamp
       Kortemark
       Kortrijk, Criterium
       Krasna Hora
       Kruibeke
       Kuurne - Brussel - Kuurne
       Kyjov
       La Côte Picarde
       La California
       La Machine
       La Torre
       Lèves
       Laakdal, Amateurs
       Laar, Amateurs
       Laarne (a)
       Laigueglia
       Laken, Amateurs
       Lamporecchio
       Lanarvily, Cyclocross
       Lancy
       Landivisiau (b)
       Lannilis
       Larciano
       Lasarte
       Laukiz
       Lausanne (a)
       Lazkao
       Le Samyn
       Lede
       Ledegem, Junioren
       Legazpia
       Legnano
       Legnano (b)
       Leicester, Cyclocross (a)
       Leioa
       Lemvig, Elite/U23
       Les Boucles de l'Artois
       Les Monts Luberon - Trophée Luc Leblanc
       Lesaka
       Leudelange, Cyclocross
       Leuven
       Lewedorp, Amateurs
       Lezo
       Liège
       Liège - La Gleize, Junioren Slutklassement
       Liège, U23
       Lichtervelde
       Liedekerke
       Lieshout, Cyclocross
       Liestal
       Liestal, Cyclocross
       Lille, Cyclocross
       Lillebonne
       Lillers
       Lincoln
       Linköping, Chrono, Elite/U23
       Linköping, Chrono, Elite/U23 (V)
       Linköping, Elite/U23
       Linköping, Elite/U23 (V)
       Linz
       Lippiano
       Lisieux, Criterium
       Lissone
       Livermore
       Liverpool
       Lizarza
       Llodio
       Llodio (b)
       Llodio (c)
       Loenhout, Cyclocross
       Loenhout, Cyclocross (V)
       Londerzeel, Amateurs
       Londerzeel, Amateurs (a)
       London (b)
       London, Cyclocross (a)
       London, Cyclocross (b)
       London, Cyclocross (c)
       Loro Ciuffenna
       Los Angeles (b)
       Los Gatos
       Lostice, Cyclocross
       Louny, Cyclocross
       Lubbeek, Amateurs
       Lutterbach, Cyclocross
       Luxembourg (b)
       Luxembourg, Criterium
       Lyon (d)
       Lys-lès-Lannoy
       Lytchett Matravers
       Mühlenbach, Cyclocross
       Mülheim
       München, Zesdaagse
       Maarheeze
       Maastricht
       Maastricht, Dernycriterium
       Macclesfield, Cyclocross
       Mad River
       Made, Criterium
       Madrid, Mountainbike
       Madrid, Mountainbike (V)
       Magnago
       Magstadt, Cyclocross
       Malè - Fondo
       Malopolski Wyscig Gorski Slutklassement
       Malveira
       Manitoba
       Manizales
       Manx Mountain (c)
       Maplewood
       Marcallo con Casone
       Marciana
       Marcolès, Criterium
       Mariekerke, Amateurs
       Marigny
       Marinha Grande
       Marmande
       Marquina
       Marseille
       Martigny - Mauvoisin
       Mechelen
       Media Agua
       Meerkerk
       Meeting 7
       Meilen, Cyclocross
       Melbourne - Sorrento
       Melbourne - Warrnambool
       Melle
       Melzo
       Memorial Andrzeja Kaczyny i Andrzeja Malinowskiego
       Memorial Philippe Van Coningsloo
       Mendoza - San Juan
       Mendrisio
       Menen
       Merbes-le-Château
       Mercatale Valdarno
       Merced (a)
       Mercedes
       Mere
       Merelbeke
       Merksem
       Mestre
       Meulebeke (a)
       Mexico City, 1 km
       Mexico City, 500 m (V)
       Mexico City, Achtervolging
       Mexico City, Achtervolging (V)
       Mexico City, Keirin
       Mexico City, Ploegenachtervolging
       Mexico City, Ploegkoers
       Mexico City, Ploegsprint
       Mexico City, Puntenkoers
       Mexico City, Puntenkoers (V)
       Mexico City, Sprint
       Mexico City, Sprint (V)
       Meyrin
       Mezzana Bigli
       Michelstadt
       Middelburg - Goes
       Middelkerke, Cyclocross
       Milano - Busseto
       Milano - Rapallo
       Milano - San Remo
       Milano - Torino
       Milano - Tortona
       Milano, Cyclocross (a)
       Milano, Zesdaagse
       Milton
       Mlada Boleslav, Cyclocross
       Modena (c)
       Moerbeke, Cyclocross
       Moergestel, Cyclocross
       Moergestel, Cyclocross (V)
       Moita
       Mol (a)
       Molina
       Momignies (a)
       Monein
       Mont-Olympe, Cyclocross (j)
       Montabaur
       Montalbano
       Montanino
       Montecassiano
       Montecatini Terme
       Monteveglio
       Montezuma's Revenge, Mountainbike (h)
       Montijo
       Montréal (V)
       Monza (a)
       Morteau - Pontarlier
       Mount Evans
       Mount Washington
       Murguía
       Murraysville (a)
       Murrieta
       Mynämäen Ajot
       Nürnberg
       Nürnberg (V)
       Nafarros
       Napa
       Napa Valley, Mountainbike (j)
       Napa Valley, Mountainbike (V) (f)
       Naranco
       Naseby
       Nastro d'Oro
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite/U23, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Derny, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Zwitserland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Nieuwelingen, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Amateurs, Rusland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Scratch, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Nieuwelingen, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Open, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Cross - Categorie D, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Polen
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Roemenië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Ierland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Japan
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Japan (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Roemenië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Slowakije
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Ind. tijdrit, Juniorer, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Ind. tijdrit, Juniorer, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Malta
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Malta
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Malta
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, U23, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Albanië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Algerije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belarus
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belarus (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Burkina Faso
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Colombia (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Guatemala
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Hongarije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Israël
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Japan (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Joegoslavië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kazachstan
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kroatië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Letland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Litouwen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Moldavië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oekraïne
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oezbekistan
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Peru
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Seychellen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slovenië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tsjechië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tunesië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Venezuela
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Afrika
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Afrika (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Estafette, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Algerije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Argentinië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belarus
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belarus (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Canada (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Colombia (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Hongarije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Hongkong
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ierland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Japan
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kroatië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Litouwen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Moldavië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oekraïne
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oezbekistan
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Portugal
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Roemenië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slovenië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slowakije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Venezuela
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Afrika
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Afrika (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Spanje (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Korte afstand, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Korte afstand, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Militairen, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Mauritius
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegenklassement, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Portugal
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Zweden
       Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
       Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
       Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Groot-Brittannië
       NatWest Island Games, Op de weg
       Navidad, Cyclocross (d)
       Negrar
       Nenzing
       Nerviano
       Neuss
       Nevada City
       Nevele
       New York City (c)
       New York City (d)
       New York City (e)
       Newport, Criterium
       Niel, Amateurs
       Niel, Cyclocross
       Nieuwerkerken, Amateurs
       Nieuwkerken-Waas (a)
       Nijverdal
       Nil-Saint-Vincent, Amateurs
       Ninove (a)
       Niwot
       Nokere
       Nommay, Cyclocross
       Noordwijk (V)
       Noosa
       Nordfyn Bank's Gadeløb
       Nordhorn
       Nordisk Mesterskab, Mountainbike, Downhill, Elite
       Nordisk Mesterskab, Mountainbike, Downhill, Elite (V)
       Nordisk Mesterskab, Mountainbike, XC, Elite
       Nordisk Mesterskab, Mountainbike, XC, Elite (V)
       Nordisk Mesterskab, Mountainbike, XC, Junioren
       Nordisk Mesterskab, Op de weg, Elite
       Nordisk Mesterskab, Op de weg, Elite (V)
       Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
       Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
       Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
       Nordisk Mesterskab, Op de weg, Junioren
       North Bridge
       North Royalton
       Northampton
       Nottingham, Cyclocross (a)
       Nouméa, Zesdaagse
       Novi Ligure (a)
       Novo Mesto
       Oû-Djåce, Chrono, Amateurs
       Oñate
       Oak Ridge
       Obergösgen, Cyclocross
       Oberhausen
       Oberschlierbach, Cyclocross
       Oberschlierbach, Cyclocross (a)
       Oberwart
       Oberwil
       Oceania Games, Baan, 500 m, Elite (V)
       Oceania Games, Baan, Achtervolging, Elite (V)
       Oceania Games, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
       Oceania Games, Baan, Scratch, Elite (V)
       Oceania Games, Baan, Sprint, Elite (V)
       Oceania Games, Mountainbike, Elite (V)
       Oceania Games, Op de weg, Elite (V)
       Oceania Games, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
       Odder (a)
       Odense
       Oetingen
       Oggiono
       Oiartzun (a)
       Okinawa (V)
       Olías del Rey
       Olazagutía
       Olen, Junioren
       Olomouc, Cyclocross
       Omloop der Vlaamse Gewesten, Amateurs
       Omloop Het Nieuwsblad
       Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
       Ontario
       Oost-Souburg, Amateurs
       Oosteeklo
       Oostende
       Oostende, Cyclocross
       Oostmalle, Cyclocross
       Oostrozebeke, Criterium
       Oostvoorne
       Ophain, Amateurs
       Oplinter, Amateurs
       Opocno
       Orlova, Cyclocross
       Orsago
       Osimo
       Osnabrück, Dernycriterium
       Ostelsheim, Cyclocross
       Oteiza
       Otley, Criterium
       Otrokovice
       Otterham
       Oudelande, Amateurs
       Oudenburg (a)
       Overijse
       Overijse, Cyclocross
       Ovezande, Amateurs
       Pétange, Cyclocross
       Póvoa de Varzim
       Padborg
       Paderno
       Paderno (a)
       Palazzolo Milanese
       Palazzolo sull'Oglio
       Palma de Mallorca
       Pamplona (b)
       Pamplona (e)
       Pan Afrikaanse Spelen, Op de weg, Elite
       Pan American Games Track, Ploegsprint
       Pan American Games, Baan, 1 km
       Pan American Games, Baan, Achtervolging
       Pan American Games, Baan, Keirin
       Pan American Games, Baan, Sprint
       Pan American Games, Op de weg
       Pan American Games, Op de weg (V)
       Parabiago (b)
       Parabiago (c)
       Parchim
       Paris - Auxerre
       Paris - Bourges
       Paris - Brussel
       Paris - Camembert
       Paris - Chauny
       Paris - Mantes
       Paris - Roubaix
       Paris - Roubaix, U23
       Paris - Tours
       Paris - Tours, U23
       Paris - Troyes
       Paris - Yvetot
       Park Ridge
       Parker
       Parker (a)
       Parma - La Spezia
       Pau
       Peccioli
       Peer, Criterium
       Pelhrimov, Cyclocross
       Penna
       Peoria
       Perl
       Perth
       Pesaro
       Pescadero
       Pescara
       Pescara, Elite/U23
       Philadelphia
       Philadelphia (V)
       Philippine, Amateurs
       Philippine, Amateurs (a)
       Pičin
       Piemonte
       Pijnacker
       Pijnacker, Cyclocross
       Piru
       Pistoia - Fiorano Modenese
       Pistoia - Livorno
       Pistoia, Cyclocross
       Piubega
       Pléneuf-Val-André, Cyclocross
       Plouay (a)
       Plymouth, Mountainbike
       Plymouth, Mountainbike (V)
       Plzen
       Plzen (a)
       Plzen (b)
       Podborany, Cyclocross
       Poggiana
       Poggio a Caiano (a)
       Poggio alla Cavalla
       Polignano a Mare
       Polynormand
       Ponsacco
       Ponsacco (a)
       Pontchâteau, Cyclocross
       Pontedecimo
       Pontevedra, Cyclocross
       Ponton (a)
       Poolesville
       Pordenone (V)
       Porrentruy - Zürich
       Porsche Pro Open, Cyclocross (e)
       Port Elizabeth
       Port Erin
       Portland, Cyclocross (a)
       Porto - Lisboa
       Possenta
       Praha
       Praha, Cyclocross
       Prato
       Pratteln
       Premio P.C. El Pedal
       Pretola
       Primavera Rosa
       Prix des Flandres Françaises
       Prix du Léon
       Prostejov
       Providence
       Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Amateurs, België
       Provinciaal Kampioenschap Brabant, Cyclocross, Amateurs, België
       Provinciaal Kampioenschap Brabant, Cyclocross, Junioren, België
       Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Nederland
       Pruntrut
       Pugliola
       Putte-Kapellen
       Puurs, Amateurs
       Quad Cities, Criterium
       Quad Cities, Criterium (V)
       Quadrath-Ichendorf
       Quillan
       Race For the Gate
       Racibórz
       Rad-Querfeldeinrennen Rund um den Elisabeth-See, Cyclocross (f)
       Ravenna
       Reda
       Regensburg
       Reina
       Reningelst
       Reningelst, Junioren
       Rennes
       Reusel, Cyclocross
       Reusel, Cyclocross (V)
       Rhede
       Rhede (a)
       Rieti
       Rijkevorsel, Cyclocross
       Rijssen
       Rio Maior
       Rio Saliceto
       Riom
       Roanoke
       Robena
       Rognes
       Roma, U23
       Romsée
       Ronde de l'Oise
       Ronde van Drenthe
       Ronde van Limburg
       Ronde van Noord-Holland
       Ronde van Vlaanderen
       Ronde van Vlaanderen, Junioren
       Ronde van Vlaanderen, U23
       Ronde van Zuid-Holland
       Ronde van Zuid-Oost Friesland
       Roosendaal
       Rotterdam (V)
       Route du Pays Basque
       Ruban Nivernais Morvan
       Rucphen
       Ruddervoorde
       Ruddervoorde, Cyclocross
       Sáles
       São Lourenço
       São Paulo (a)
       Sabiñánigo
       Sacrifice Race, Elite/U23
       Safenwil, Cyclocross
       Saint-Amand-Mont-Rond (V) (a)
       Saint-Estève
       Saint-Etienne
       Saint-Symphorien-sur-Coise
       Salem
       Salinas de Léniz
       Salta
       San Daniele del Friuli
       San Diego
       San Francisco, Cyclocross
       San Gregorio
       San Ignacio
       San Secondo Parmense
       Sankt Johann in Tirol (V)
       Sankt Wendel (V)
       Sankt Wendel, Mountainbike
       Sankt Wendel, Mountainbike (V)
       Sant'Ermete
       Santa Croce sull' Arno
       Santa Cruz
       Santa Fe
       Santa Iria
       Santa Maria della Versa
       Santa Rosa, Criterium
       Santa Rosa, Criterium (a)
       Santander (a)
       Santo Stefano Lodigiano
       Sarrebourg, Cyclocross
       Sauda
       Scheinfeld
       Scheveningen, Mountainbike
       Schiedam (V)
       Schijndel (V)
       Schorndorf
       Schoten
       Schwenningen (a)
       Schwerin
       Seattle, Cyclocross
       Sebnitz
       Segura (b)
       Seixal, Elite/U23
       Seraing
       Serskamp, Amateurs
       Sete
       Shelby
       Shelby (a)
       Shipston on Stour
       Sierra de Guadarrama
       Sierre - Loye
       Silenen - Bristen
       Silvella, Cyclocross
       Singen
       Sint-Niklaas, Amateurs (a)
       Sint-Niklaas, Criterium
       Sint-Pauwels, Amateurs
       Sint-Pieters-Leeuw
       Skjern
       Smithville
       Snelling
       Sobrado
       Soissons
       Solbiate Olona, Cyclocross
       Solleröloppet
       Somerville
       Somerville (V)
       Somma Lombardo
       Sommerville
       Sora (a)
       Soraluze
       Sosnova, Cyclocross
       Souderton
       Southwick
       Sovizzo
       Spijkenisse (a)
       Spijkenisse (V)
       Spijkenisse (V) (a)
       Sprang-Capelle (V)
       Stadtlohn
       Stamfordham
       Steenwijk, Criterium
       Steinmaur, Cyclocross
       Stekene
       Ster van Brabant
       Ster van Zuid-Limburg, Junioren Slutklassement
       Sterling
       Stinson Beach
       Stinson Beach (V)
       Stiphout
       Stockbridge
       Stokesley (a)
       Strombeek-Bever
       Stuttgart, Zesdaagse
       Sucha Beskidzka
       Sulz
       Superprestige, Cyclocross
       Surhuisterveen
       Surhuisterveen, Cyclocross
       Surhuisterveen, Cyclocross (V)
       Svenborg
       Sydney
       Sydney, Criterium
       Sydney, Mountainbike
       Sydney, Mountainbike (V)
       Tabor, Cyclocross
       Tabor, Cyclocross (b)
       Tampa (a)
       Tartu (b)
       Tartu, Mountainbike
       Tavira
       Teplice, Cyclocross (a)
       Thornbury
       Tielt, Nieuwelingen
       Tjejtrampet (V)
       Tolosa (b)
       Torneo Euskaldun Slutklassement
       Torredonjimeno
       Toulouse (b)
       Tour de Corrèze
       Tour de l'Abitibi, Junioren Slutklassement
       Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V) Slutklassement
       Tour de la Guadeloupe Slutklassement
       Tour de la Nouvelle-Calédonie Slutklassement
       Tour de Lorraine, Junioren Slutklassement
       Tour de Okinawa
       Tour de Ribas Slutklassement
       Tour de Santa Catarina Slutklassement
       Tour de Slovaquie Slutklassement
       Tour de Taiwan Slutklassement
       Tour de Vendée
       Tour des Aéroports Slutklassement
       Tour des Seychelles Slutklassement
       Tour du Finistère
       Tour du Haut-Var
       Tour du Lac Léman
       Tour Nord-Isère Slutklassement
       Tour of Achaia Slutklassement
       Tour of Crete, Elite/U23
       Tour of Mevlana Slutklassement
       Tour of South China Sea Slutklassement
       Tour of Southland Slutklassement
       Tour of Taranaki 4 . etape
       Tour of Ulster Slutklassement
       Tour ta'Malta Slutklassement
       Tre Valli Varesine
       Treviso (a)
       Trier, Cyclocross
       Trofeo Alvaro Bacci
       Trofeo Caduti Soprazocco
       Trofeo dell'Etna
       Trofeo dello Scalatore Slutklassement
       Trofeo dello Scalatore 1
       Trofeo dello Scalatore 2
       Trofeo dello Scalatore 3
       Trofeo Lehendakari Slutklassement
       Trofeo Luis Ocana
       Trofeo Pantalica
       Trofeo Paolin Fornero
       Trofeo Quique Marti
       Trofeo Serafino Biagioni
       Trognée
       Trois Jours de Cherbourg Slutklassement
       Troyes - Dijon
       Trucios-Turtzioz
       Tucson (b)
       Turkey Hill Country Classic
       Turul României Slutklassement
       Txitxarro
       UCI Road Ranking
       UCI Road Ranking, U23
       Uden (V)
       Uithoorn (V)
       Ulm
       Uppsala, Elite/U23
       Urdiáin
       Usery Pass, Chrono
       Utrecht
       Utrecht (a)
       Utrecht (V) (a)
       Utsunomiya-shi
       Uzès - Marseille
       Vårgårda, Elite/U23
       Valencia
       Valencia, Criterium
       Valperga, U23
       Varennes-Vauzelles
       Varignana (a)
       Vayrac
       Veendam
       Veendam (a)
       Veenendaal
       Veldegem, Cyclocross
       Veldhoven
       Veldhoven (V)
       Velm
       Veltem-Beisem, Amateurs
       Vertemate con Minoprio (V)
       Viane
       Vicenza - Bionde
       Vichte
       Vigevano
       Villa di Villa
       Villafranca de Ordizia
       Villamayor de Monjardín
       Villapourçon
       Villatuerta
       Villava
       Villava (a)
       Villers-Cotterêts
       Vilvoorde
       Vilvoorde (a)
       Vincenza, U23
       Vinci
       Violay
       Visalia
       Visalia (a)
       Vista
       Vitoria
       Vitoria (f)
       Vitré
       Vlaamse/Antwerpse Havenpijl
       Volta Ciclistica de Porto Alegre Slutklassement
       Vossem, Cyclocross
       Vossem, Cyclocross
       Vouneuil-sous-Biard
       Vuelta a Cantabria
       Vuelta a Paraguay Slutklassement
       Vuelta a Zamora Slutklassement
       Vuelta al Valle Slutklassement
       Vuelta Ciclista a la Marina Slutklassement
       Vuelta Ciclista Lider al Sur Slutklassement
       Vuelta de Higuito Slutklassement
       Vuelta de la Juventud Uruguay Slutklassement
       Vuelta y Ruta de Mexico Slutklassement
       Vzpon na Mangrt
       Wädenswil
       Waasmunster, Amateurs
       Waddinxveen (V)
       Wangen, Cyclocross
       Wanzele
       Waregem, U23
       Warszawa - Łódź
       Wasmuel
       Wateringen
       Waterlooville
       Weimar
       Wendelsheim
       Wereldbeker, Cyclocross, Elite
       Wereldbeker, Mountainbike, XC, Elite
       Wereldbeker, Mountainbike, XC, Elite (V)
       Wereldbeker, Op de weg, Elite Slutklassement
       Wereldbeker, Op de weg, Elite (V) Slutklassement
       Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Elite B
       Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, 500 m, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, 500 m, Junioren (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite B
       Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren (V)
       Wereldkampioenschap, BMX
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 30-34
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 30-39 (V)
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 35-39
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 40-44
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 40-49 (V)
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 45-49
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 50-54
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 50-59 (V)
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Masters, 55-59
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Beloften
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Junioren
       Wereldkampioenschap, Mountainbike, 24 hours
       Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite
       Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
       Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Beloften
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite B
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite B (V)
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite B
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite B (V)
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren (V)
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Militairen
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren (V)
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Militairen
       Wervershoof
       Wervik (a)
       Wessem (V)
       West Hallam
       Westdorpe, Amateurs
       Weston-super-Mare (d)
       Westrozebeke
       Wetteren, Dernycriterium
       Wetzikon, Cyclocross
       White Rock
       Wielsbeke
       Wiemelhausen
       Wien - Rabenstein - Gresten - Wien
       Wijk bij Duurstede (V)
       Willebringen, Amateurs
       Willebroek (a)
       Willebroek, Amateurs
       Wilmington
       Wilmington, Cyclocross
       Wilrijk, Dernycriterium
       Winchester (a)
       Wingene
       Wissekerke, Amateurs
       Wodecq (a)
       Woerden (a)
       Woerden, Cyclocross
       Woerden, Cyclocross (a)
       Woerden, Cyclocross (a)
       Wolfen
       Wolfsberg
       Wolfsberg (c)
       Wolvertem, Amateurs
       Wolvertem, Amateurs (b)
       Wolvertem, Amateurs (c)
       Wommersom, Amateurs
       Woodfords
       Yarmouth (a)
       Yorkshire, Cyclocross
       Závod Míru, Junioren Slutklassement
       Zürich
       Zürich, Cyclocross
       Zürich, Zesdaagse
       Zaandam (V)
       Zamora, Cyclocross
       Zamudia
       Zaragoza (c)
       Zarautz
       Zatcany
       Zeddam, Cyclocross
       Zegama
       Zele (b)
       Zellik - Galmaarden
       Zemst-Laar, Junioren
       Zevenbergen (V)
       Zierikzee, Amateurs
       Zingem, Cyclocross
       ZLM Tour
       Zoetermeer (V)
       Zomergem - Adinkerke
       Zonhoven, Cyclocross, Elite zonder contract
       Zonnebeke, Cyclocross
       Zottegem
       Zuidland (V)
       Zurzach
       Zwevegem
       Zwevezele
       Zwolle
       Zwolle (a)

    rss

    Members online: