Velkommen   |   Tilmeld  |   Forgotton username/password?
Brugernavn:  Password: 
        Bookmark and Share




Løb 1997

Etapeløb
   A Travers le Morbihan
   Österreich-Rundfahrt
   Aalsmeer
   Albuquerque (a)
   Athína, Junioren
   Azerbaïjan Tour -IRI-
   Baltyk-Karkonosze-Tour
   Bay Cycling Classic
   Bayern Rundfahrt
   Bidasoa Itzulia
   Bizkaiko Bira
   Blue Cross Cycle
   Boekel (V)
   Boland Bank Tour
   Boucles de la Mayenne
   Cactus Cup, Mountainbike
   Cascade Classic
   Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
   Circuit Cycliste Sarthe
   Circuit de Lorraine
   Circuit de Saône-et-Loire
   Circuit des Monts du Livradois
   Circuit des Plages Vendéennes
   Circuit Franco-Belge
   Circuito Montañés
   Clásica Ciudad de Girardot
   Clásica Nacional Marco Fidel Suárez
   Clásico RCN
   Clásico Virgen de la Consolación de Táriba
   Clasico Mundo Ciclistico
   Commonwealth Bank Classic
   Correio do Douro
   Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
   Critérium du Dauphiné
   Critérium International
   Doble Melo
   Doble San Francisco-Miramar
   Driedaagse van De Panne
   Eernegem, Cyclocross
   Essor Breton
   Etoile de Bessèges
   Euskal Bizikleta
   Fitchburg Longsjo Classic
   Five rings of Moscow
   Flèche du Sud
   Giro Ciclistico Pesche Nettarine di Romagna
   Giro d'Abruzzo
   Giro d'Italia
   Giro d'Italia Donne (V)
   Giro del Friuli Venezia Giulia
   Giro del Ticino
   Giro del Trentino
   Giro della Toscana Int. Femminile (V)
   Giro della Valle d'Aosta
   Giro delle Regioni, U23
   Giro delle Valli Cuneesi nelle Alpi del Mare
   Giro di Puglia
   Giro di Sardegna
   Girvan
   GP Abimota
   GP da Póvoa de Varzim
   GP do Minho
   GP du Midi-Libre
   GP Gondomar
   GP Jornal de Noticias
   GP Mosqueteiros - Rota do Marquês
   GP Sport Noticias
   GP Tell
   Grand Prix de la Somme
   Grande Boucle Féminine Internationale (V)
   Herald Sun Tour
   Hessen Rundfahrt
   Hofbrau Cup
   International Presidency Turkey Tour
   Joe Martin Stage Race
   Junior Tour Of Ireland
   Killington Stage Race
   Košice - Tatry - Košice
   Krasna Lipa Tour Féminine (V)
   Kroz Srbiju
   Lausanne (a)
   Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23
   Lefkada Tour
   Lidice
   Lleida
   Lloret de Mar
   Merced
   Mi-Aout-Bretonne
   Milwaukee (a)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Verenigde Staten
   Niedersachsen Rundfahrt
   Nieuwegein (a)
   Nieuwegein (b)
   Nieuwegein (c)
   Nieuwegein (e)
   Nieuwegein (f)
   Nieuwegein (g)
   Norman
   Obergögsen, Cyclocross
   Olympia's Tour
   Ostschweizer Rundfahrt
   OZ Wielerweekend
   Paris - Nice
   Post Danmark Rundt
   Postgirot Open
   Procam Two Day
   Procam Two Day
   Quatre jours de Dunkerque
   Rás Tailteann
   Rás Tailteann
   Red River Classic
   Redlands Bicycle Classic
   Regio Tour International
   Rheinland-Pfalz Rundfahrt
   Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
   Ronde van de Provincie Antwerpen
   Ronde van Limburg, Amateurs
   Ronde van Nederland
   Route du Sud
   Ruban Granitier Breton
   Rutas de America
   Sachsen Tour
   Setmana Catalana de Ciclismo
   Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
   Settimana Ciclistica Lombarda
   Silver Spoon 2 day
   Sint Michielsgestel, Cyclocross
   Sint Michielsgestel, Cyclocross (V)
   Stage Race Norman
   Ster van Brabant
   Ster van Zeeland (V)
   Szlakiem Grodow Piastowskich
   Teleflex Tour
   Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
   Tirreno-Adriatico
   Torres Vedras (b)
   Tour de Beauce
   Tour de France
   Tour de Gironde
   Tour de Hokkaido
   Tour de Hongrie
   Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié
   Tour de l'Avenir
   Tour de l'Est International
   Tour de la Manche
   Tour de la Martinique
   Tour de la Province de Liège
   Tour de la Province de Namur
   Tour de la Région Wallonne
   Tour de Langkawi
   Tour de Louisiana
   Tour de Luxembourg
   Tour de Maurice
   Tour de Moselle
   Tour de Normandie
   Tour de Pologne
   Tour de Ribas
   Tour de Romandie
   Tour de Slovaquie
   Tour de Suisse
   Tour de Taiwan
   Tour de Toona
   Tour de Toona (V)
   Tour de Tunisie
   Tour du Basse-Gaulaine, Junioren
   Tour du Faso
   Tour du Limousin
   Tour du Loir-Et-Cher 'Edmond Provost'
   Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
   Tour Méditerranéen
   Tour of Albania
   Tour of Bulgaria
   Tour of Croatia
   Tour of Japan
   Tour of Lancashire
   Tour of Ohio
   Tour of Rhodes, Elite/U23
   Tour of Tasmania
   Tour of the Philippines
   Triptyque Ardennaise
   TV Wisla Tour
   Tweedaagse van de Gaverstreek
   United Texas Tour
   Vöslauer Jugend Tour Juniors
   Valley of the Sun Stage Race
   Volta às Terras de Santa Maria Feira
   Volta a Galicia
   Volta a Galicia
   Volta a Portugal
   Volta a Portugal do Futuro
   Volta a Tras os Montes e Alto Douro
   Volta ao Alentejo
   Volta ao Algarve
   Volta Ciclista a Catalunya
   Volta Ciclista Provincia Tarragona
   Vossem, Cyclocross
   Vuelta a Alava
   Vuelta a Andalucia
   Vuelta a Antioquia
   Vuelta a Boyacà
   Vuelta a Colombia
   Vuelta a Cundinamarca
   Vuelta a España
   Vuelta a la Independencia Nacional
   Vuelta a los Valles Mineros
   Vuelta a Mendoza
   Vuelta a Toledo
   Vuelta a Venezuela
   Vuelta a Zamora
   Vuelta al Chana
   Vuelta al Táchira
   Vuelta al Valle del Cauca -Col-
   Vuelta Castilla y Leon
   Vuelta Ciclista a Aragón
   Vuelta Ciclista a Burgos
   Vuelta Ciclista a la Communidad Valenciana
   Vuelta Ciclista a la Comunidad de Madrid
   Vuelta Ciclista a la Republica del Ecuador
   Vuelta Ciclista a la Rioja
   Vuelta Ciclista a Murcia
   Vuelta Ciclista a Navarra
   Vuelta Ciclista al País Vasco
   Vuelta Ciclista Asturias
   Vuelta Ciclista de Chile
   Vuelta Ciclista del Uruguay
   Vuelta Ciclista Internacional a Extremadura
   Vuelta de la Juventud Colombia
   Vuelta de San Juan
   Vuelta del Porvenir de Colombia, Junioren
   Vuelta y Ruta de Mexico
   Vysočina
   Wichita Falls Race
   Wien - Rabenstein - Gresten - Wien
   Závod Míru (a)
Andre løb
   's-Heerenberg (V)
   500 Millas del Norte Slutklassement
   Östgötaloppet, Elite/U23
   Östgötaloppet, Elite/U23 (V)
   Aachen
   Aachen, Cyclocross
   Aalst
   Aalst, Criterium
   Aalst, Junioren
   Aalter
   Aarhus (c)
   Aartselaar
   Acht van Chaam, Amateurs
   Acht van Chaam, Criterium
   Adelaide, Achtervolging (V)
   Affligem
   Affligem, Nieuwelingen
   Affoltern am Albis
   Ahlener City-Night
   Aix-en-Provence, Criterium
   Alassio
   Albany
   Albuquerque
   Albuquerque (b)
   Alcantarilla
   Alcobaça
   Alcudia
   Alcudia
   Almoçageme
   Alsfeld
   Altenberg
   Altheim
   Altzo
   Alzano Scrivia
   Amerika (V)
   Amersfoort, Cyclocross
   Amersfoort, Cyclocross (V)
   Amiens
   Amorebieta
   Amstel Gold Race
   Amsterdam (e)
   Annecy, Mountainbike
   Annemasse - Bellegarde et retour
   Ansbach
   Antwerpen (f)
   Apeldoorn
   Apertura CC La Nación Mercedes
   Archer International Grand Prix
   Ardooie, Cyclocross
   Arendonk, Dernycriterium
   Armagh
   Armilla (a)
   Arona
   Asse-Krokegem, Cyclocross
   Assendelft
   Asti, U23
   Astico - Brenta
   Ataun
   Athína, Puntenkoers (V)
   Athens (a)
   Athens, Criterium
   Atina
   Atlanta (c)
   Atlanta (e)
   Attendorn
   Aubervilliers
   Auray
   Böblingen
   Bühl
   Büttgen
   Baby Giro Slutklassement
   Bad Homburg
   Bad Neuenahr
   Bad Schussenried (b) (V)
   Bad Schussenried (V)
   Bad Schwalbach (V)
   Bad Segeberg
   Bakewell
   Barwon Heads
   Bassano del Grappa, Zesdaagse
   Bavikhove, Criterium
   Bayonne - Pamplona
   BCCA International, Cyclocross
   Beaumont Trophy
   Beckum
   Bellegem
   Belsele
   Benedita
   Beograd - Čačak
   Bergara (b)
   Berkel (a) (V)
   Berkel, Elite/U23
   Berlare
   Berlicum, Cyclocross
   Berlicum, Cyclocross (V)
   Berlin
   Berlin (c)
   Berlin (d)
   Berlin (g) Slutklassement
   Berlin (h)
   Berlin, Cyclocross (b)
   Berlin, Zesdaagse
   Berner Rundfahrt
   Berner Rundfahrt (V)
   Betzdorf
   Beuvry la Forêt
   Beuvry, Cyclocross
   Bevagna
   Beveren
   Beveren-Waas (a)
   Beveren-Waas (d)
   Biervliet, Amateurs
   Binghampton
   Bioul
   Bob Cook Memorial-Mount Evans
   Bochum - Wattenscheid
   Bochum (a)
   Bolanden
   Bologna
   Bologna - Raticosa
   Bombarral
   Boom, Dernycriterium
   Bordeaux - Cauderan
   Bordeaux - Saintes
   Bordeaux, Zesdaagse
   Boulder
   Boulder Stage Race5 . etape
   Boulder, Cyclocross (a)
   Bowil - Chuderhüsi
   Boxmeer, Criterium
   Boxmeer, Dernycriterium
   Boxtel, Cyclocross
   Brabantse Pijl
   Braunschweig, Cyclocross
   Bray
   Bredene, Cyclocross
   Breite, Criterium
   Bremen, Zesdaagse
   Brescia
   Breyell
   Briga
   Brisbane
   Brissago
   British Best All Rounder
   Brno - Velka Bites - Brno
   Brouilly, Cyclocross
   Bruckmühl
   Brussel/Bruxelles - Opwijk
   Brussel/Bruxelles - Zepperen
   Brussel/Bruxelles/Berchem - Ingooigem
   Buckhead
   Budapest, Mountainbike
   Budapest, Mountainbike (V)
   Buggenhout
   Bunde
   Burlingame
   Burlington
   Burlington (a)
   Burlington, Criterium
   Caceres
   Caduti di Soprazocco
   Cagliari, Achtervolging (V)
   Caivano
   Cala Millor
   Calais
   Cali, Achtervolging (V)
   Cali, Ploegsprint
   Cali, Puntenkoers (V)
   Calingasta Slutklassement
   Callac
   Calviá
   Camaiore
   Camors
   Camors, Cyclocross
   Canberra Tour Slutklassement
   Carcasonne
   Carnago
   Carnetin, Cyclocross
   Carrara
   Cartaxo
   Casalecchio di Reno
   Casentino
   Castelfidardo (b)
   Castiglione Fibocchi
   Castillon-la-Bataille, Criterium
   Cerdañola (a)
   Cerreto Guidi
   Cesa
   Châteaubernard, Cyclocross
   Châteaulin
   Châteauroux
   Challenge Mallorca Slutklassement
   Championat d'Auvergne
   Championat du Limousin
   Charleville-Mézières, Cyclocross
   Charlottenlund
   Chateau-Chinon-Ville
   Chaumeil
   Chaumeil
   Chemnitz
   Cheshire (V)
   Chiasso
   Cholet
   Chris Thater Memorial Criterium
   Chris Thater Memorial Criterium (V)
   Chrono Champenois - Trophée Européen (V)
   Chrono des Herbiers
   Chrono des Herbiers (V)
   Chrono des Herbiers, Junioren
   Chrono des Herbiers, U23
   Chur - Arosa
   Cicogna
   Circuit des vins du Blayais
   Circuit du Brabant Wallon
   Circuit du Hainaut
   Circuit of the Dales
   Circuito Boa Vista
   Circuito Castelnovese
   Circuito del Porto - Trofeo Arvedi
   Circuito dell'Assunta
   Circuito Feria de Manizales
   Circuito Gravese
   Circuito Isolano - Coppa Egidio Re
   Circuito Mezzanese
   Circuito Montañés1 . etape
   Ciriè
   Città di Castello
   Clásica de Almería
   Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba
   Clássica de Vila Franca de Xira
   Clasica 1° de Mayo Argentina Salta
   Clasica Fuentes del Canto
   Classic Haribo
   Classica Aitagui Slutklassement
   Classique des Alpes
   Coca-Cola Trophy Slutklassement
   Colchester (b)
   Collecchio
   Colmar - Strassbourg
   Contern, Cyclocross
   Continentale Classic
   Coppa 29 Martiri di Figline di Prato
   Coppa Agostoni
   Coppa Bernocchi
   Coppa Caduti - Puglia di Arezzo
   Coppa Caduti Buscatesi
   Coppa Caduti Sant'Alluccio
   Coppa Ciuffenna
   Coppa Colli Briantei Internazionale, U23
   Coppa d'Inverno Pirelli
   Coppa della Pace
   Coppa Giulio Burci
   Coppa Giuseppe Romita
   Coppa Lanciotto Ballerini
   Coppa Messapica
   Coppa Pinot La Versa
   Coppa Placci
   Coppa Sabatini
   Coppa San Geo
   Coppa San Sabino
   CoreStates Classic
   Corréa
   Cottbus
   Cottbus - Drebkau
   Cottbus - Görlitz - Cottbus, U23
   Cottesloe
   Cras-Avernas
   Crauthem, Cyclocross
   Creuse
   Criterium d'Abruzzo
   Cronoscalata della Futa
   Cronoscalata Gardone Val Trompia - Prati di Caregno
   Cupra Marittima
   Cursa Ciclista de Llobregat
   Cyclassics Hamburg
   Düren
   Düren (a)
   Düsseldorf
   Dachau
   Dagmersellen, Cyclocross
   Daly City
   Davis
   De Haan
   De Panne (a)
   De Panne, Mountainbike
   Deinze
   Den Hout
   Denain
   Dentergem
   Denver
   Denzlingen, Cyclocross
   Dercy, Cyclocross
   Desselgem
   Diegem, Cyclocross
   Differdange, Cyclocross
   Dijon
   Dijon, Cyclocross
   Dilsen
   Dinuba, Criterium
   Doble Bragado Slutklassement
   Dokkum
   Dongen (a)
   Doomkerke, Cyclocross
   Dortmund (c)
   Dortmund (d)
   Dortmund (f)
   Dortmund (g)
   Dortmund (h)
   Dortmund (j)
   Dortmund (k)
   Dortmund, Zesdaagse
   Dover, Cyclocross
   Downers Grove
   Drielandenomloop
   Dubnica (b)
   Dun-le-Palestel, Criterium
   Duo Normand
   Durana, Cyclocross
   Durango
   Durango, Cyclocross
   Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
   E3 Harelbeke
   Eibar (b)
   Einhausen
   El Paso
   Elgueta
   Elorrio
   Elva Rattapäev
   Emakumeen Euskal Bira (V) Slutklassement
   Emmen
   Empoli
   Erandio
   Erembodegem (a)
   Erfurt
   Ermelo
   Eschborn-Frankfurt City Loop
   Eschborn-Frankfurt City Loop (V)
   Eschenbach, Cyclocross
   Essen, Cyclocross
   Essex (a)
   Estella
   European Youth Olympic Games, Op de weg, Criterium, Junioren
   European Youth Olympic Games, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen
   European Youth Olympic Games, Op de weg, Nieuwelingen
   Europees Kampioenschap, Baan, 500 m, Beloften (V)
   Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Beloften (V)
   Europees Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
   Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite (V)
   Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Sprint
   Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
   Europees Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite
   Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, Beloften (V)
   Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
   Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Beloften
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Beloften (V)
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften
   Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften (V)
   Fürstenwalde
   Fabbrica, Junioren
   Faro
   Felino
   Fermo
   Fijnaart
   Fiorenzuola d'Arda, Achtervolging (V)
   Firenze
   Firenze - Empoli
   Firenze - Viareggio
   Flèche Ardennaise
   Flèche Wallonne
   Florence
   Forst-Lausitz (V)
   Forst-Lausitz, Chrono (V)
   Fort Bliss
   Fourmies
   Fourmies, Cyclocross (a)
   Frankfurt am Main, Cyclocross
   Freccia dei Vini - Memorial Dottor Luigi Raffele
   Frechen
   Free Mantle
   Fresno (a)
   Fronsac, Cyclocross
   Fuenlabrada
   G.P. Agostano
   G.P. Portugal Telecom
   Görlitz
   Görlsdorf
   Görlsdorf
   Götzis
   Górliz
   Gavere, Cyclocross
   Geel, U23
   Geetbets (a)
   Gehrden
   Gelsenkichen
   Gelsenkirchen
   Gendringen
   Gent - Ieper
   Gent - Staden
   Gent - Wevelgem
   Gent (a)
   Gent, Zesdaagse
   Geraardsbergen (a)
   Geraardsbergen, Criterium
   Geraardsbergen, Cyclocross
   Gersau
   Gersau (V)
   Getxo (f)
   Gieten, Cyclocross
   Gieten, Cyclocross (V)
   Gippingen (a)
   Giro Ciuffena (V)
   Giro d'Oro
   Giro del Belvedere
   Giro Del Canavese - Trofeo Sportivi Valperghesi, U23
   Giro del Capo Slutklassement
   Giro del Lazio
   Giro del Medio Brenta
   Giro del Piave
   Giro del Piave (V)
   Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol (V)6 . etape
   Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol (V) Slutklassement
   Giro del Valdarno
   Giro del Veneto e delle Dolomiti Slutklassement
   Giro dell'Appennino
   Giro dell'Emilia
   Giro della Lunigiana, Junioren Slutklassement
   Giro della Romagna
   Giro della Toscana, Junioren Slutklassement
   Giro delle Due Province Marciana
   Giro delle Tre Provincie - Limito di Pioltello
   Giro di Basilicata, Junioren Slutklassement
   Giro di Lombardia
   Giro di Toscana
   Giro Valli Aretine
   Gladbeck
   Gladstone
   Gmund
   Goes, Amateurs
   Gouda, Amateurs
   Gouden Fiets Eddy Merckx
   GP Bodson
   GP Breitling
   GP Buchholz
   GP Campagnolo
   GP Chianti Colline d'Elsa
   GP Costa degli Etruschi
   GP Cristal Energie
   GP da Marinha Grande
   GP de Wallonie
   GP dell'Epifania, Cyclocross
   GP des Nations
   GP di Poggiana
   GP du Nord-Pas-de-Calais
   GP Eddy Merckx
   GP Inda - Trofeo Aras Frattini a.m.
   GP Jægerspris
   GP Kanton Genève
   GP Krka
   GP Liberazione, U23
   GP Oberes Fricktal
   GP Palio del Recioto
   GP Pretola
   GP San Giuseppe
   GP Santa Rita
   GP Steenhuize - Hekelgem
   GP Théo Mulheims
   GP Umag Slutklassement
   GP Wielerrevue
   Gracia Orlova (V) Slutklassement
   Grafenort
   Grafton - Inverell
   Grand Junction
   Graz
   Greensboro
   Greenville
   Greenville (a)
   Greenville (b)
   Grenoble, Zesdaagse
   Groesbeek, Mountainbike
   Groningen
   Groot-Ammers
   Grote Rivierenprijs
   Grudziadz, Junioren
   Guazzora, Elite/U23
   Gullegem
   Hägendorf, Cyclocross
   Haak Voorjaarsrace (V)
   Haderslev
   Hadsten, Criterium
   Hagerstown, Cyclocross
   Halfweg
   Hameln
   Hamm
   Hannover
   Hannover (a)
   Hannover (c)
   Harderwijk (a)
   Harderwijk (V)
   Harderwijk, Cyclocross
   Harderwijk, Cyclocross (V)
   Harnes, Cyclocross
   Harworth
   Harworth
   Hasselt - Spa - Hasselt
   Heerlen (a)
   Heerlen, Cyclocross
   Hegi (a)
   Hel van het Mergelland
   Helchteren
   Hemiksem
   Hengelo, Criterium
   Hennesee-Rundfahrt
   Herford
   Herford, Cyclocross
   Hermanuv Mestec, Cyclocross
   Herning (b)
   Herning, Zesdaagse
   Herpersdorf
   Herpersdorf (V)
   Hertford
   Heusden
   Heuvelland Omloop
   Hillsboro-Cabello
   Hirschberg
   Hittnau, Cyclocross
   Hlinsko, Cyclocross
   Hoboken
   Holé Vrchy, Cyclocross
   Holy Saturday Classic
   Hombrechtikon, Cyclocross
   Homenaje Ruben Ifran
   Hoogerheide, Amateurs
   Hoogstraten, Cyclocross
   Horice
   Hospitalet de Llobregat
   Hospitalet de Llobregat (b)
   Hotton
   Houffalize, Mountainbike
   Houffalize, Mountainbike (V)
   Hradec Kralove
   Hyères
   Ichtegem (e)
   Ichtegem (f)
   Idaho Springs
   Igorre, Cyclocross
   Ina, Cyclocross
   International Cycling Classic Slutklassement
   Irún
   Irish Sea Tour of the North Slutklassement
   Isbergues
   Isle of Man (a)
   Ispáster, Cyclocross
   Issoire
   Izegem
   Jack Granger Memorial
   Jackson
   Jackson (a)
   Jadranska Magistrala Slutklassement
   Japan Cup
   Jemez Pueblo
   Judendorf
   Jungholz
   København, Sprint (b)
   København, Zesdaagse
   København, Zesdaagse (a)
   Köln
   Köln - Schuld - Frechen
   Köln (e)
   Köln (h)
   Köln (i)
   Köln, Cyclocross (a)
   Köln, Zesdaagse
   Kalmthout, Cyclocross
   Kamerik
   Kampioenschap van het Baskenland, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, Spanje
   Kampioenschap van Vlaanderen - Koolskamp
   Kampioenschap van Vlaanderen Gits, Amateurs
   Karbach (a) (V)
   Karbach (V)
   Karlovy Vary
   Karlovy Vary (b)
   Kayl, Cyclocross
   Keizer der Juniores Koksijde, Junioren
   Kelly Cup
   Kempen
   Kemzeke
   Kerkrade
   Kiri Gha Mihi, Cyclocross
   Klein-Engersdorf
   Kleve
   Klingnau
   Klingnau (V)
   Knokke (a)
   Koksijde, Cyclocross
   Kolin, Cyclocross
   Kolkwitz
   Koningshooikt, Cyclocross
   Koppenberg, Cyclocross
   Kortemark
   Kortrijk, Criterium
   Kranj
   Krem's New Year Cycling Classic
   Kruibeke
   Kuurne - Brussel - Kuurne
   Kwintsheul
   La Côte Picarde
   La Calamine
   La Machine
   La Torre
   Lèves
   Löhne, Cyclocross
   Lünen
   Laarne (c)
   Laerdal
   Laigueglia
   Lamballe
   Lamporecchio
   Lanarvily, Cyclocross
   Lancy
   Landivisiau (b)
   Lanester
   Langemark, Cyclocross
   Lannilis
   Lapalisse, Cyclocross
   Larciano
   Lasarte
   Le Samyn
   Le Transalsace International, U23 Slutklassement
   Lede
   Ledeč
   Ledegem - Kemmel - Ledegem, Junioren
   Leederville
   Legnano (b)
   Leipzig
   Leipzig, Zesdaagse
   Lekkerkerk
   Les Boucles de l'Artois
   Lescouët-Jugon
   Leudelange, Cyclocross
   Leuven (a)
   Liège - Bastogne - Liège
   Liège - Bastogne - Liège, U23
   Liège - La Gleize, Junioren Slutklassement
   Lichtervelde
   Lieshout, Cyclocross
   Lieshout, Cyclocross (V)
   Liestal
   Lille, Cyclocross
   Lillebonne
   Lillers
   Lincoln
   Linz
   Lisberg
   Lisieux, Criterium
   Liverpool (e)
   Llodio
   Loenhout, Cyclocross
   London (a)
   London, Cyclocross
   Lorient
   Los Alamos
   Los Gatos
   Loulé (a)
   Lugano
   Lutterbach, Cyclocross
   Luxembourg (c)
   Luxembourg, Criterium
   Luxembourg, Cyclocross
   Lyon (g)
   Mühlenbach, Cyclocross
   München, Zesdaagse
   Maarheeze
   Maastricht (c)
   Maastricht, Dernycriterium
   Made, Criterium
   Madera County Stage Race Slutklassement
   Magstadt, Cyclocross
   Makabe, Cyclocross
   Malè - Fondo
   Malopolski Wyscig Gorski Slutklassement
   Malveira
   Mammoth Lakes, Mountainbike
   Marcallo con Casone
   March
   Margraten
   Marseille
   Medellin, Zesdaagse
   Media Agua
   Mediglia, Cyclocross
   Mediterrane Spelen, Op de weg, Elite
   Mediterrane Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
   Meerkerk
   Meilen, Cyclocross
   Melbourne
   Melbourne - Warnambool
   Melbourne (b)
   Melle
   Melzo
   Memorial Carmona
   Memorial Ciudad de Merida
   Memorial Nencini
   Memorial Philippe Van Coningsloo
   Mendoza - San Juan
   Mendrisio
   Merbes-le-Château
   Mercatale Valdarno
   Mere
   Merelbeke
   Merksem (a)
   Mestre (a)
   Meulebeke
   Meulebeke, Junioren
   Michelstadt
   Middelkerke, Cyclocross
   Milano - Busseto
   Milano - Rapallo
   Milano - San Remo
   Milano - Torino
   Milano - Tortona
   Milano, Cyclocross
   Milano, Zesdaagse
   Milevsko
   Mlada Boleslav, Cyclocross
   Mlada Boleslav, Cyclocross (b)
   Mlada Boleslav, Cyclocross (c)
   Modena (b)
   Moerbeke, Cyclocross (a)
   Molina
   Mondorf-les-Bains, Cyclocross
   Monein
   Mont Sainte-Anne, Mountainbike
   Mont Sainte-Anne, Mountainbike (V)
   Montabaur
   Montalbano
   Montanino
   Montecatini Terme
   Monteveglio
   Montjuich
   Monza
   Mount Buller
   Mount Parnitha, Elite/U23
   Mount Snow, Downhill
   Mount Washington
   Mulhouse
   Murrieta
   Nîmes
   Nürnberg
   Nürnberg (V)
   Nafarros
   Namest, Cyclocross
   Nantes
   Napa
   Naranco
   Nastro d'Oro
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Junioren, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Cuba
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Zwitserland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite/U23, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Nieuwelingen, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Open, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Cross - Categorie D, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Tsjechië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Ierland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Japan
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Slowakije
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Tsjechië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Tsjechië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Tsjechië
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Ind. tijdrit, Juniorer, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Ind. tijdrit, Juniorer, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Nieuw-Zeeland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Junioren, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belarus
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Colombia
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Guatemala
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Hongarije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Japan
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kazachstan
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Letland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Litouwen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Moldavië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oekraïne
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Seychellen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slovenië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slowakije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tsjechië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tunesië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Afrika
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Estafette, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Nieuw-Zeeland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belarus
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Canada
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Canada (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Hongarije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ierland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Joegoslavië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kroatië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Moldavië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nieuw-Zeeland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oekraïne
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oekraïne (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oostenrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slovenië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slowakije
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Afrika
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zwitserland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Spanje (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Groot-Brittannië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Duitsland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Frankrijk
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Spanje
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegenklassement, Elite, Zweden
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Griekenland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Griekenland (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Noorwegen
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Noorwegen (V)
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Portugal
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Zwitserland
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Denemarken
   Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Noorwegen
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
   Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Groot-Brittannië
   NatWest Island Games, Op de weg
   Nenzing
   Nerviano
   Neu Oetting
   Nevada City
   New York (d)
   New Zealand Cycle Classic Slutklassement
   Niederwangen (V)
   Niel, Cyclocross
   Nieuwerkerk, Amateurs
   Nijverdal
   Ninove (b)
   Niwot
   Nokere
   Noordwijk aan Zee, Dernycriterium
   Noosa
   Nordhorn
   Nordisk Mesterskab, Baan, 1 km, Elite
   Nordisk Mesterskab, Baan, 1 km, Junioren
   Nordisk Mesterskab, Baan, 500 m, Elite (V)
   Nordisk Mesterskab, Baan, Achtervolging, Elite
   Nordisk Mesterskab, Baan, Achtervolging, Elite (V)
   Nordisk Mesterskab, Baan, Achtervolging, Junioren
   Nordisk Mesterskab, Baan, Keirin, Elite
   Nordisk Mesterskab, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
   Nordisk Mesterskab, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
   Nordisk Mesterskab, Baan, Ploegsprint, Elite
   Nordisk Mesterskab, Baan, Puntenkoers, Elite
   Nordisk Mesterskab, Baan, Puntenkoers, Junioren
   Nordisk Mesterskab, Baan, Sprint, Elite (V)
   Nordisk Mesterskab, Baan, Sprint, Junioren
   Nordisk Mesterskab, Mountainbike, Downhill, Elite
   Nordisk Mesterskab, Mountainbike, Downhill, Elite (V)
   Nordisk Mesterskab, Mountainbike, Downhill, Junioren
   Nordisk Mesterskab, Mountainbike, XC, Elite
   Nordisk Mesterskab, Mountainbike, XC, Elite (V)
   Nordisk Mesterskab, Mountainbike, XC, Junioren
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Elite
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Elite (V)
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
   Nordisk Mesterskab, Op de weg, Junioren
   North Bridge
   Nottingham, Cyclocross
   Nouméa, Zesdaagse
   Novaky
   Nove Mesto na Morave, Cyclocross
   Oberwil
   Odense
   Oetingen
   Oggiono
   Omloop der Vlaamse Gewesten, Amateurs
   Omloop Het Nieuwsblad
   Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
   Omloop Schokland
   Omloop van de Bommelerwaard
   Omloop van de Zuidwesthoek (V)
   Oost-Souburg, Amateurs
   Oosteeklo
   Oosteeklo, Cyclocross
   Oostende (a)
   Oostende, Cyclocross
   Oostmalle, Cyclocross
   Oostrozebeke, Criterium (a)
   Oostvoorne (a)
   Osimo
   Oslany
   Ostelsheim, Cyclocross
   Osterweddingen
   Otegem, Cyclocross
   Otley, Criterium
   Otrokovice
   Oudenbosch, Amateurs
   Oudenburg
   Overijse (a)
   Overijse, Cyclocross
   Oviedo (b)
   Oviedo (c)
   Oviedo, Criterium
   OXI Memorial Climb Race, Elite/U23
   OXI Memorial Climb Race, Junioren
   Oy-Mittelberg (V)
   Pétange, Cyclocross
   Póvoa de Varzim
   Paal, Cyclocross
   Paderno
   Palazzolo sull'Oglio
   Palma de Mallorca (b)
   Pamplona
   Pamplona (b)
   Pamplona (c)
   Panticosa, Downhill
   Parabiago
   Parabiago
   Paris - Auxerre
   Paris - Bourges
   Paris - Brussel
   Paris - Camembert (Trophée Lepetit)
   Paris - Chauny
   Paris - Mantes
   Paris - Roubaix
   Paris - Roubaix, U23
   Paris - Tours
   Paris - Tours, U23
   Paris - Troyes
   Park City, Downhill
   Peer, Criterium
   Penna
   Pero Pinheiro
   Perth
   Pesaro
   Pescara
   Pescara, Elite/U23
   Pfronten
   Philadelphia (V)
   Philippine, Amateurs
   Philippine, Amateurs
   Piacenza
   Piemonte
   Pijnacker (a)
   Pinkham
   Pistoia - Livorno
   Pittsburgh (a)
   Plouay
   Ploumilliau
   Pocono
   Poggio alla Cavalla
   Pollensa
   Polynormand
   Ponsacco
   Ponsacco (a)
   Porto - Lisboa
   Prémio de Abertura
   Praha
   Praha, Cyclocross
   Praha, Cyclocross, Junioren
   Praha, Cyclocross, U23
   Prato
   Prix des Flandres Françaises
   Profronde van Almelo
   Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Amateurs, België
   Provinciaal Kampioenschap Brabant, Cyclocross, Amateurs, België
   Provinciaal Kampioenschap Brabant, Cyclocross, Junioren, België
   Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Nederland
   Putte-Kapellen
   PWZ Zuidenveld Tour
   Quad Cities, Criterium
   Quad Cities, Criterium (V)
   Quadrath-Ichendorf
   Quadrath-Ichendorf (a)
   Quebec - Montréal
   Queenscliff
   Quillan
   Rüti, Cyclocross
   Radevormwald
   Ravels, Cyclocross
   Ravenna
   Recklinghausen
   Reda
   Regensburg
   Reningelst
   Reningelst, Junioren
   Rennes
   Reusel, Cyclocross
   Reusel, Cyclocross (V)
   Reute
   Rhede
   Rhede, Dernycriterium
   Rheinbach
   Rieti
   Rijkevorsel, Cyclocross
   Rio Maior
   Rio Saliceto
   Riom
   Roanoke
   Rochester
   Rochlitz
   Rock Island
   Rockland
   Rocky Hill
   Ronde de l'Oise
   Ronde van Drenthe
   Ronde van Noord-Holland
   Ronde van Overijssel
   Ronde van Vlaanderen
   Ronde van Vlaanderen, Junioren
   Ronde van Vlaanderen, U23
   Ronde van Zuid-Holland
   Ronde van Zuid-Oost Friesland
   Roosendaal
   Rosenheim
   Roserittet DNV GP Slutklassement
   Rottnest
   Ruban Nivernais Morvan
   Ruddervoorde
   Ruddervoorde, Cyclocross
   Rugell
   Ryde
   Sáles
   Söhnlein-Rheingold-Strassenpreis
   São João da Madeira
   São Lourenço
   São Paulo (d)
   São Salvador
   Saaremaa Velotuur Slutklassement
   Sabiñanigo (a)
   Sacramento
   Sacrifice Race, Elite/U23
   Safenwil, Cyclocross
   Saint Johns
   Saint-Amand-Mont-Rond (V)
   Saint-Estève
   Saint-Martin-de-Landelles
   Saint-Symphorien-sur-Coise
   San Sebastian (c)
   Sankt Gallen, Cyclocross
   Sankt Wendel, Mountainbike
   Sankt Wendel, Mountainbike (V)
   Santa Croce sull' Arno
   Santa Cruz
   Santa Rosa, Criterium
   Santa Rosa, Criterium (a)
   Santander (a)
   Scandinavian Open Road Race, Elite/U23
   Schattdorf
   Schellenberg (V)
   Scheveningen, Mountainbike
   Schijndel (V)
   Schorndorf
   Schoten
   Schwerin
   Scorzè, Cyclocross
   Sebnitz
   Sei Giorni del Sole Slutklassement
   Seraing - Aachen - Seraing
   Shelby
   Sierra de Guadarrama
   Sierre - Loye
   Silenen - Amsteg - Bristen
   Silvella, Cyclocross
   Sindelfingen
   Sint-Janssteen, Amateurs
   Sint-Niklaas, Criterium
   Sint-Pieters-Leeuw (a)
   Snelling
   Snoqualmie Pass, Mountainbike
   Solbiate Olona, Cyclocross
   Solbiate Olona, Cyclocross
   Solenice
   Solleröloppet
   Somerset
   Somerville
   Somerville (V)
   Somma Lombardo
   Sommerville
   Sora
   South-East Asian Games, Baan, Puntenkoers
   Southwick
   Sovizzo
   Spijkenisse
   Spijkenisse (V)
   Stadtlohn
   Steenwijk, Criterium
   Stein (a)
   Steinmaur, Cyclocross
   Stekene (a)
   Ster van Zuid-Limburg, Junioren Slutklassement
   Sterling
   Stinson Beach
   Stiphout
   Stirling
   Straelen (V)
   Strombeek-Bever
   Stuttgart, Zesdaagse
   Subiaco
   Subida a Txitxarro
   Sulz
   Summerville
   Superprestige, Cyclocross
   Surhuisterveen
   Surhuisterveen, Cyclocross
   Surhuisterveen, Cyclocross (V)
   Surrey
   Sweikhuizen
   Sydney
   Tabor, Cyclocross
   Tabor, Cyclocross (a)
   Tartu (b)
   Tavira
   Teplice, Cyclocross (b)
   Terezin, Cyclocross
   Thüringen-Rundfahrt, U23 Slutklassement
   Tielt, Nieuwelingen
   Tienen (c)
   Tjejtrampet (V)
   Toulouse
   Tour d'Egypte Slutklassement
   Tour de Bretagne (V) Slutklassement
   Tour de l'Abitibi, Junioren
   Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V) Slutklassement
   Tour de la Guadeloupe Slutklassement
   Tour de la Nouvelle-Calédonie Slutklassement
   Tour de Lorraine, Junioren Slutklassement
   Tour de Niger Slutklassement
   Tour de Okinawa
   Tour de Santa Catarina Slutklassement
   Tour de Vendée
   Tour des Aéroports Slutklassement
   Tour des Pyrénées - Vuelta a los Pirineos Slutklassement
   Tour des Seychelles Slutklassement
   Tour du Finistère
   Tour du Finistère (V)3 . etape
   Tour du Haut-Var
   Tour du Val d'Orge, Cyclocross
   Tour Nord-Isère Slutklassement
   Tour of FYR of Macedonia, Elite/U23 Slutklassement
   Tour of Mevlana Slutklassement
   Tour of Southland Slutklassement
   Tour of the Cotswolds
   Tour of the Gila999 . etape
   Tour of the Rockies, Mountainbike
   Tour of Ulster Slutklassement
   Tour of Willamette4 . etape
   Tour of Yugoslavia Slutklassement
   Tour ta'Malta Slutklassement
   Tre Valli Varesine
   Treviso (a)
   Trier, Cyclocross
   Trofeo Alvaro Bacci
   Trofeo dell'Etna
   Trofeo dello Scalatore Slutklassement
   Trofeo dello Scalatore 1
   Trofeo dello Scalatore 2
   Trofeo dello Scalatore 3
   Trofeo Lehendakari (a) Slutklassement
   Trofeo Luis Ocana
   Trofeo Mauro Pizzoli
   Trofeo Pantalica
   Trofeo Paolin Fornero
   Trofeo Papa' Cervi
   Trofeo Serafino Biagioni
   Trofeo Soller
   Trofeo Sportivi Magnaghesi
   Trofeo Stefano Fumagalli, Elite/U23
   Trofeo Tempestini Ledo
   Trofeo Tosco-Umbro - Trofeo Gabriele
   Trofeo Zssdi - Un. Circ. Sloveni in Italia
   Trognée
   Trois Jours de Cherbourg Slutklassement
   Trophée Centre Morbihan, Junioren Slutklassement
   Trophée d'Or Féminin (V)999 . etape Slutklassement
   Trophée des Grimpeurs
   Troyes - Dijon
   Tucson
   Turul României Slutklassement
   UCI Road Ranking
   Uden (V)
   Ulvenhout
   Unna
   Uppsala, Elite/U23
   USPro Ch'ship
   Utrecht (b)
   Uttendorf, Cyclocross (a)
   Uttendorf, Cyclocross (b)
   Vail, Mountainbike
   Vail, Mountainbike (V)
   Val André, Cyclocross
   Valencia
   Vall d'Uixo
   Vall d'Uixo (b)
   Valladolid
   Valladolid (b)
   Varennes - Vauzelles
   Varignana
   Varik (V)
   Vayrac
   Veendam
   Veenendaal - Veenendaal
   Veghel (V)
   Velbert
   Veldegem, Cyclocross
   Veldhoven
   Veldhoven (V)
   Viane
   Vicenza - Bionde
   Vichte
   Viersen
   Villafranca de Ordizia (a)
   Villaporçon
   Vilvoorde
   Vilvoorde (e)
   Vincenza, U23
   Vinci
   Violay
   Visalia
   Visalia (b)
   Vitré (a)
   VKS Tour (V)
   Vlaams-Brabant Classic Zemst-Laar, Junioren
   Vlaamse / Antwerpse Havenpijl
   Vlaamse Pijl Harelbeke
   Volketswil, Cyclocross
   Volta aos Sete - Marinha Grande
   Volta Ciclistica de Porto Alegre Slutklassement
   Vossem, Cyclocross (b)
   Vuelta a Chiriquí Slutklassement
   Vuelta a Costa Rica Slutklassement
   Vuelta a Guatemala Slutklassement
   Vuelta a Palencia1 . etape
   Vuelta a Paraguay Slutklassement
   Vuelta a Salamanca3 . etape
   Vuelta al Estado Zulia Slutklassement
   Vuelta al Goierri2 . etape
   Vuelta al Valle -Arg- Slutklassement
   Vuelta Ciclista a Cartagena
   Vuelta Ciclista a la Marina Slutklassement
   Vuelta Ciclista Lider al Sur Slutklassement
   Vuelta de Higuito Slutklassement
   Vuelta de la Juventud Guatemala Slutklassement
   Vuelta de la Juventud Uruguay Slutklassement
   Vuelta de los Puentes
   VW Herald
   Wageningen (V)
   Wanzele
   Warburg
   Waregem, U23
   Wartenberg Rundfahrt
   Wateringen
   Wateringen (V)
   Weissenburg
   Wellington, Mountainbike
   Wels
   Wendelsheim
   Wente
   Wereldbeker, Cyclocross, Elite
   Wereldbeker, Mountainbike, XC, Elite
   Wereldbeker, Mountainbike, XC, Elite (V)
   Wereldbeker, Op de weg, Elite Slutklassement
   Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Elite B
   Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, 500 m, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite B
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren
   Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Beloften
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Junioren
   Wereldkampioenschap, Cyclocross, Militairen
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
   Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Beloften
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Militairen
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren (V)
   Wereldkampioenschap, Op de weg, Militairen
   Wernberg-Koblitz
   Wervershoof (V)
   West Hallam
   Westfalen Preis
   Westrozebeke
   Wetteren, Dernycriterium
   Wetzikon, Cyclocross
   Wielsbeke
   Wiemelhausen
   Wiesbaden
   Wim Hendriks Trofee
   Wincanton Classic
   Winderhere
   Wingene
   Wingene, Cyclocross
   Wittnau
   Woerden
   Wolfsburg-Vorsfelde
   Wolverhampton, Cyclocross
   Women's Challenge (V) Slutklassement
   Wurselen
   Wyhl
   Yorkshire, Cyclocross
   Závod Míru, Junioren Slutklassement
   Zürich (a)
   Zürich, Cyclocross
   Zürich, Zesdaagse
   Zaragoza
   Zaragoza (b)
   Zaragoza (c)
   Zeddam, Cyclocross
   Zeddam, Cyclocross (V)
   Zedlitz
   Zele (c)
   Zellik - Galmaarden
   Zesbergenprijs Harelbeke
   Zevenbergen (V)
   Zierikzee, Amateurs
   Zingem, Cyclocross
   ZLM Tour
   Zoetermeer (V)
   Zomergem - Adinkerke
   Zonnebeke, Cyclocross
   Zottegem - Dr Tistaertprijs
   Zuidland (V)
   Zusmarshausen
   Zweibrücken
   Zwevegem
   Zwevezele
   Zwolle (b)



rss

Members online: