Velkommen   |   Tilmeld  |   Forgotton username/password?
Brugernavn:  Password: 
  • Bookmark and Share


  • Løb 1997

    Etapeløb
       A Travers le Morbihan
       Österreich-Rundfahrt
       Aalsmeer
       Albuquerque (a)
       Athína, Junioren
       Azerbaïjan Tour
       Baltyk-Karkonosze-Tour
       Bay Cycling Classic
       Bayern Rundfahrt
       Begijnendijk, Amateurs
       Berlin (l)
       Beverley (b)
       Beverley (b)
       Bidasoa Itzulia
       Bizkaiko Bira
       Blue Cross Cycle
       Boekel (V)
       Boland Bank Tour
       Boucles de la Mayenne
       Cactus Cup, Mountainbike (b)
       Cascade Classic
       Cinturón Ciclista Internacional a Mallorca
       Circuit Cycliste Sarthe
       Circuit de Lorraine
       Circuit de Saône-et-Loire
       Circuit des Monts du Livradois
       Circuit des Plages Vendéennes
       Circuit Franco-Belge
       Circuito Montañés
       Clásica Carmen de Viboral
       Clásica Ciudad de Girardot
       Clásica de Fusagasugá
       Clásica Nacional Marco Fidel Suárez
       Clásico RCN
       Clásico Virgen de la Consolación de Táriba
       Clasico Mundo Ciclistico
       Commonwealth Bank Classic
       Correio do Douro
       Course de Solidarnosc et des Champions Olympique
       Critérium du Dauphiné
       Critérium International
       Doble Melo
       Doble San Francisco-Miramar
       Drei Etappen Rundfahrt Frankfurt, Junioren
       Driedaagse van De Panne
       Dusika Jugend Tour, Junioren
       Eernegem, Cyclocross
       Essor Breton
       Etoile de Bessèges
       Euskal Bizikleta
       Fitchburg Longsjo Classic
       Flèche du Sud
       Giro Ciclistico Pesche Nettarine di Romagna
       Giro d'Abruzzo
       Giro d'Italia
       Giro d'Italia Donne (V)
       Giro del Friuli Venezia Giulia
       Giro del Ticino
       Giro del Trentino
       Giro della Toscana Int. Femminile (V)
       Giro della Valle d'Aosta
       Giro della Valsesia
       Giro delle Regioni, U23
       Giro delle Valli Cuneesi nelle Alpi del Mare
       Giro di Puglia
       Giro di Sardegna
       Girvan
       GP Abimota
       GP da Póvoa de Varzim
       GP du Midi-Libre
       GP Gondomar, Elite/U23
       GP Guillaume Tell
       GP Jornal de Notícias
       GP Mosqueteiros - Rota do Marquês
       GP Sport Noticias
       Grand Prix de la Somme
       Grande Boucle Féminine Internationale (V)
       Grande Prémio do Minho
       Herald Sun Tour
       Hessen Rundfahrt
       Hofbrau Cup
       International Presidency Turkey Tour
       Joe Martin Stage Race
       Junior Tour Of Ireland
       Killington Stage Race
       Košice - Tatry - Košice
       Krasna Lipa Tour Féminine (V)
       Kroz Srbiju
       Lausanne (a)
       Le Triptyque des Monts et Châteaux - Frasnes, U23
       Lefkada Tour
       Lidice
       Lleida
       Lloret de Mar
       Londerzeel, Amateurs (a)
       Merced
       Mi-Aout-Bretonne
       Milwaukee
       Montjuich
       Moscou (a)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Verenigde Staten
       Niedersachsen Rundfahrt
       Nieuwegein (a)
       Nieuwegein (b)
       Nieuwegein (c)
       Nieuwegein (d)
       Nieuwegein (e)
       Nieuwegein (g)
       Norman
       Nottingham (i)
       Obergösgen, Cyclocross
       Okolo Slovenska
       Olympia's Tour
       Ostschweizer Rundfahrt
       OZ Wielerweekend
       Paris - Nice
       Paths of King Nikola
       Post Danmark Rundt
       Postgirot Open
       Quatre Jours de Dunkerque
       Rás Tailteann
       Rás Tailteann
       Red River Classic
       Redlands Bicycle Classic
       Regio Tour International
       Rheinland-Pfalz Rundfahrt
       Ronde de l'Isard d'Ariège, U23
       Ronde van de Provincie Antwerpen
       Ronde van Limburg, Amateurs
       Ronde van Nederland
       Route du Sud
       Ruban Granitier Breton
       Rutas de America
       Sachsen Tour
       Sei Giorni del Sole
       Setmana Catalana de Ciclismo
       Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali
       Settimana Ciclistica Lombarda
       Sint Michielsgestel, Cyclocross
       Sint Michielsgestel, Cyclocross (V)
       Stage Race Norman
       Ster van Brabant
       Ster van Zeeland (V)
       Szlakiem Grodow Piastowskich
       Teleflex Tour
       Thüringen-Rundfahrt der Frauen (V)
       Tirreno-Adriatico
       Torneio de Verão
       Tour de Beauce
       Tour de Danube
       Tour de France
       Tour de Gironde
       Tour de Hokkaido
       Tour de Hongrie
       Tour de L'Ain/Prix de l'Amitié
       Tour de l'Avenir
       Tour de l'Est International
       Tour de la Manche
       Tour de la Martinique
       Tour de la Province de Liège
       Tour de la Province de Namur
       Tour de la Région Wallonne
       Tour de Langkawi
       Tour de Louisiana
       Tour de Luxembourg
       Tour de Maurice
       Tour de Moselle
       Tour de Normandie
       Tour de Pologne
       Tour de Ribas
       Tour de Romandie
       Tour de Suisse
       Tour de Taiwan
       Tour de Toona
       Tour de Toona (V)
       Tour de Tunisie
       Tour du Basse-Gaulaine, Junioren
       Tour du Faso
       Tour du Limousin
       Tour du Loir-Et-Cher Edmond Provost
       Tour du Poitou-Charentes et de la Vienne
       Tour Méditerranéen
       Tour of Albania
       Tour of Bulgaria
       Tour of Croatia
       Tour of Japan
       Tour of Lancashire
       Tour of Ohio
       Tour of Rhodes, Elite/U23
       Tour of Tasmania
       Tour of the Philippines
       Triptyque Ardennaise
       Troféu Joaquim Agostinho
       TV Wisla Tour
       Tweedaagse van de Gaverstreek
       United Texas Tour
       Valley of the Sun Stage Race
       Volta a Galicia
       Volta a Galicia
       Volta a Portugal
       Volta a Portugal do Futuro
       Volta às Terras de Santa Maria Feira
       Volta a Tras os Montes e Alto Douro
       Volta ao Alentejo
       Volta ao Algarve
       Volta Ciclista a Catalunya
       Volta Ciclista Provincia Tarragona
       Vossem, Cyclocross
       Vuelta a Alava
       Vuelta a Andalucia
       Vuelta a Antioquia
       Vuelta a Boyacà
       Vuelta a Colombia
       Vuelta a Cundinamarca
       Vuelta a España
       Vuelta a la Independencia Nacional
       Vuelta a los Valles Mineros
       Vuelta a Mendoza
       Vuelta a Toledo
       Vuelta a Venezuela
       Vuelta a Zamora
       Vuelta al Chaná
       Vuelta al Táchira
       Vuelta al Valle del Cauca
       Vuelta Castilla y Leon
       Vuelta Ciclista a Aragón
       Vuelta Ciclista a Burgos
       Vuelta Ciclista a la Communidad Valenciana
       Vuelta Ciclista a la Comunidad de Madrid
       Vuelta Ciclista a la Republica del Ecuador
       Vuelta Ciclista a la Rioja
       Vuelta Ciclista a Murcia
       Vuelta Ciclista a Navarra
       Vuelta Ciclista al País Vasco
       Vuelta Ciclista Asturias
       Vuelta Ciclista de Chile
       Vuelta Ciclista del Uruguay
       Vuelta Ciclista Internacional a Extremadura
       Vuelta de la Juventud Colombia, U23
       Vuelta de San Juan
       Vuelta del Porvenir de Colombia, Junioren
       Vuelta y Ruta de Mexico
       Vysočina
       Wichita Falls Race
       Wien - Rabenstein - Gresten - Wien
       Závod Míru
       Zomergem, Amateurs
    Andre løb
       's-Heerenberg
       's-Heerenberg (V)
       500 Millas del Norte Slutklassement
       Aachen (a)
       Aachen, Cyclocross
       Aalst
       Aalst, Criterium
       Aalst, Junioren
       Aalter (a)
       Aarhus
       Aartselaar
       Adelaide, Achtervolging (V)
       Adria
       Affligem
       Affligem, Nieuwelingen
       Affoltern am Albis
       Ahlen
       Aix-en-Provence, Criterium
       Alassio
       Albany
       Albenga
       Albuquerque
       Albuquerque (b)
       Alcantarilla
       Alcobaça
       Alcudia
       Alcudia (a)
       Almelo
       Almería
       Almoçageme
       Alsfeld
       Altenberg
       Altheim
       Altzo
       Alzano Scrivia
       Amerika (V)
       Amersfoort, Cyclocross
       Amersfoort, Cyclocross (V)
       Amiens (a)
       Amorebieta
       Amstel Gold Race
       Amsterdam (a)
       Amsterdam (c)
       Annecy, Mountainbike
       Annemasse - Bellegarde et retour
       Ansbach
       Apeldoorn (a)
       Appelscha
       Ardooie, Cyclocross
       Arendonk, Dernycriterium
       Arezzo
       Arezzo (b)
       Armagh
       Armilla
       Arona
       Asse-Krokegem, Cyclocross
       Assendelft
       Asti, U23
       Ataun
       Athína, Puntenkoers (V)
       Athens
       Athens, Criterium
       Atina
       Atlanta (b)
       Atlanta (d)
       Attendorn
       Aubervilliers
       Auray
       Böblingen
       Bétheny (V)
       Bühl
       Büttgen
       Baasrode, Amateurs
       Baby Giro Slutklassement
       Bad Homburg
       Bad Neuenahr
       Bad Schussenried (V)
       Bad Schussenried (V) (a)
       Bad Schwalbach (V)
       Bad Segeberg
       Baden-Baden (b)
       Baltimore
       Barberino di Mugello
       Barwon Heads
       Bassano del Grappa, Zesdaagse
       Bavikhove, Criterium
       Bayonne - Pamplona
       Beckum
       Beigem, Amateurs
       Belize City
       Bellegem
       Belsele (a)
       Benedita
       Beograd - Čačak
       Berbourg
       Bergara (a)
       Beringen, Amateurs
       Berkel (V)
       Berkel, Elite/U23
       Berlare
       Berlicum, Cyclocross
       Berlicum, Cyclocross (V)
       Berlin (b)
       Berlin (c)
       Berlin (e)
       Berlin (k)
       Berlin, Cyclocross
       Berlin, Zesdaagse
       Bern
       Bern (V)
       Betzdorf
       Beuvry-la-Forêt
       Beuvry, Cyclocross
       Bevagna
       Beveren
       Beveren-Waas
       Beveren-Waas (c)
       Beyne-Heusay (a)
       Biassono
       Biervliet, Amateurs
       Binghamton
       Binghamton (V)
       Binghamton, Criterium
       Bioul
       Boa Vista
       Bocholtz
       Bochum - Wattenscheid
       Bochum (a)
       Bolanden
       Bologna
       Bologna - Passo della Raticosa
       Bologna (a)
       Bologna (f)
       Bombarral
       Boom, Dernycriterium
       Bordeaux - Caudéran
       Bordeaux - Saintes
       Bordeaux, Zesdaagse
       Borgloon, Amateurs
       Boulder
       Boulder Stage Race 5 . etape
       Boulder, Cyclocross
       Bowil - Chuderhüsi
       Boxmeer, Criterium
       Boxmeer, Dernycriterium
       Boxtel, Cyclocross
       Brabantse Pijl
       Braunschweig, Cyclocross
       Bray (a)
       Bredene, Cyclocross
       Breganze
       Breite, Criterium
       Bremen, Zesdaagse
       Brescia
       Breyell
       Briga
       Brisbane
       Brissago
       British Best All Rounder
       Brno (b)
       Brouilly, Cyclocross
       Bruckmühl
       Brussel/Bruxelles - Ingooigem
       Brussel/Bruxelles - Opwijk, Amateurs
       Brussel/Bruxelles - Zepperen
       Brussel/Bruxelles (a)
       Buchholz
       Buckhead
       Budapest, Mountainbike
       Budapest, Mountainbike (V)
       Buggenhout
       Bunde
       Burlingame
       Burlington
       Burlington (a)
       Burlington, Criterium
       Buscate
       Buxton (a)
       Cáceres
       Cézac
       Cagliari, Achtervolging (V)
       Caivano
       Cala Millor
       Calais
       Cali, Achtervolging (V)
       Cali, Ploegsprint
       Cali, Puntenkoers (V)
       Calingasta Slutklassement
       Callac
       Calviá
       Camaiore
       Camors
       Camors, Cyclocross
       Campi Bisenzio (a)
       Campo dos Goytacazes
       Canberra Tour Slutklassement
       Canosa di Puglia
       Carcassonne
       Carnago
       Carnetin, Cyclocross
       Carrara
       Cartaxo
       Casalecchio di Reno
       Casentino
       Castelfidardo
       Castelfidardo (d)
       Castelnuovo Scrivia
       Castiglione Fibocchi
       Castillon-la-Bataille, Criterium
       Cavriago
       Ceglie Messapico
       Cepagatti
       Cerdañola (a)
       Cerreto Guidi
       Cesa
       Château-Bernard, Cyclocross
       Châteaulin
       Châteauroux
       Chaam, Amateurs
       Chaam, Criterium
       Challenge Mallorca Slutklassement
       Chanteloup-les-Vignes
       Charleville-Mézières, Cyclocross
       Charlottenlund
       Chateau-Chinon-Ville
       Chaumeil
       Chemnitz
       Cheshire (V)
       Chiasso
       Cholet
       Chrono des Herbiers
       Chrono des Herbiers (V)
       Chrono des Herbiers, Junioren
       Chrono des Herbiers, U23
       Chur - Arosa
       Cicogna
       Circuit de Vendée
       Circuito Gravese
       Circuito Isolano - Coppa Egidio Re
       Circuito Montañés 1 . etape
       Ciriè (a)
       Città di Castello
       Cittadella
       Civaux
       Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba
       Clasica Fuentes del Canto
       Classique des Alpes
       Coca-Cola Trophy Slutklassement
       Colbuccaro
       Colchester (b)
       Collecchio
       Colmar - Strasbourg
       Comano
       Contern, Cyclocross
       Coppa Caduti Sant'Alluccio
       Coppa Colli Briantei Internazionale, U23
       Coppa San Geo
       CoreStates Classic
       Corréa
       Cottbus
       Cottbus - Drebkau
       Cottbus, U23
       Cottesloe
       Cras-Avernas
       Crauthem, Cyclocross
       Cremona (a)
       Cremona (b)
       Creuse
       Cronoscalata della Futa, Chrono
       Cupra Marittima
       Cursa Ciclista de Llobregat
       Düren
       Düren (a)
       Düsseldorf
       Dachau
       Dagmersellen, Cyclocross
       Daly City
       Davis
       De Haan
       De Panne
       De Panne, Mountainbike
       Deinze (a)
       Den Haag
       Den Haag (V) (a)
       Den Hout
       Denain
       Dentergem
       Denver
       Denzlingen, Cyclocross
       Dercy, Cyclocross
       Desselgem
       Deux-Acren
       Diegem, Cyclocross
       Differdange, Cyclocross
       Dijon, Criterium
       Dijon, Cyclocross
       Dilsen
       Dinuba, Criterium
       Doble Bragado Slutklassement
       Dokkum
       Dongen (a)
       Donostia/San Sebastián
       Doomkerke, Cyclocross
       Dortmund (a)
       Dortmund (d)
       Dortmund (e)
       Dortmund (g)
       Dortmund (i)
       Dortmund (j)
       Dortmund (k)
       Dortmund (o)
       Dortmund (q)
       Dortmund, Zesdaagse
       Dover, Cyclocross
       Downers Grove (a)
       Dubnica
       Dun-le-Palestel, Criterium
       Durana, Cyclocross
       Durango
       Durango, Cyclocross
       Dwars door Vlaanderen / Dwars door België
       Eibar (a)
       Einhausen
       El Paso
       Elgueta
       Elorrio
       Elva
       Emakumeen Euskal Bira (V) Slutklassement
       Emmeloord
       Emmen
       Empoli
       Erandio
       Erembodegem
       Erfurt
       Ermelo
       Eschenbach, Cyclocross
       Essen, Cyclocross
       Estella (b)
       European Youth Olympic Games, Op de weg, Criterium, Junioren
       European Youth Olympic Games, Op de weg, Ind. tijdrit, Nieuwelingen
       European Youth Olympic Games, Op de weg, Nieuwelingen
       Europees Kampioenschap, Baan, 500m, U23 (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, Achtervolging, U23 (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite
       Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite (V)
       Europees Kampioenschap, Baan, Omnium, Sprint
       Europees Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
       Europees Kampioenschap, Baan, Sprint, U23 (V)
       Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
       Europees Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
       Europees Kampioenschap, Op de weg, Beloften
       Europees Kampioenschap, Op de weg, Beloften (V)
       Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften
       Europees Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften (V)
       Fürstenwalde
       Fabbrica, Junioren
       Felino
       Fermo
       Figline Valdarno
       Figline Valdarno (a)
       Fijnaart
       Fiorenzuola d Arda, Achtervolging (V)
       Firenze - Empoli
       Firenze - Viareggio
       Firenze (a)
       Flèche Ardennaise
       Flèche Wallonne
       Florence
       Florida
       Forst (V)
       Forst, Chrono (V)
       Fourmies
       Fourmies, Cyclocross
       Frankfurt am Main
       Frankfurt am Main (V)
       Frankfurt am Main, Cyclocross
       Frechen
       Fremantle
       Fresno
       Fronsac, Cyclocross (e)
       Fucecchio (a)
       Fuenlabrada (a)
       G.P. Portugal Telecom
       Görlitz
       Görlsdorf
       Görlsdorf (a)
       Götzis
       Górliz
       Gansingen
       Gardone Val Trompia
       Gavere, Cyclocross
       Geel, U23
       Geetbets
       Gehrden
       Gelsenkirchen
       Gelsenkirchen (a)
       Genève
       Genève (c)
       Gendringen
       Gent - Ieper
       Gent - Staden
       Gent - Wervik
       Gent - Wevelgem
       Gent, Zesdaagse
       Geraardsbergen
       Geraardsbergen, Criterium
       Geraardsbergen, Cyclocross
       Gersau
       Gersau (V)
       Gessate, Elite/U23
       Getxo
       Gieten, Cyclocross
       Gieten, Cyclocross (V)
       Gippingen
       Giro del Capo Slutklassement
       Giro del Lazio
       Giro del Piave
       Giro del Piave (V)
       Giro del Trentino Alto Adige - Südtirol (V) Slutklassement
       Giro del Veneto e delle Dolomiti Slutklassement
       Giro della Lunigiana, Junioren Slutklassement
       Giro della Romagna
       Giro della Toscana
       Giro della Toscana, Junioren Slutklassement
       Giro delle Tre Provincie - Limito di Pioltello
       Giro di Basilicata, Junioren Slutklassement
       Giro di Lombardia
       Gits, Amateurs
       Gladbeck
       Gladstone
       Gmund
       Goes, Amateurs
       Gouda, Amateurs
       GP Campagnolo
       GP Chianti Colline d'Elsa
       GP Costa degli Etruschi
       GP de Wallonie
       GP dell'Epifania, Cyclocross (c)
       GP des Nations
       GP du Nord-Pas-de-Calais
       GP Inda - Trofeo Aras Frattini a.m.
       GP Jægerspris
       GP Théo Mulheims
       GP Umag Slutklassement
       Gracia Orlova (V) Slutklassement
       Grafenort
       Grafton - Inverell
       Grand Junction
       Graz
       Greensboro
       Greenville
       Greenville
       Greenville
       Grenoble, Zesdaagse
       Grez-Doiceau
       Groesbeek, Mountainbike
       Groningen (a)
       Groot-Ammers
       Grudziądz, Junioren
       Guazzora, Elite/U23
       Gullegem
       Hägendorf, Cyclocross
       Haasrode, Amateurs
       Haderslev
       Hadsten, Criterium
       Hagerstown, Cyclocross (h)
       Halfweg
       Halstead (a)
       Hamburg (b)
       Hameln
       Hamm
       Hannover
       Hannover (b)
       Hannover (d)
       Harderwijk
       Harderwijk (V)
       Harderwijk, Cyclocross
       Harderwijk, Cyclocross (V)
       Harelbeke
       Harelbeke
       Harelbeke (a)
       Harnes, Cyclocross
       Harworth
       Harworth (a)
       Hasselt
       Heerlen
       Heerlen, Cyclocross
       Hegi (a)
       Hel van het Mergelland
       Helchteren
       Hemiksem
       Hengelo, Criterium
       Hennesee-Rundfahrt
       Herford
       Herford, Cyclocross
       Hermanuv Mestec, Cyclocross
       Herning
       Herning, Zesdaagse
       Herpersdorf
       Herpersdorf (V)
       Hertford (b)
       Heusden
       Heuvelland Omloop
       Heverlee, Amateurs
       Hillsboro
       Hirschberg
       Hittnau, Cyclocross
       Hlinsko, Cyclocross
       Hoboken
       Holé Vrchy, Cyclocross
       Hombrechtikon, Cyclocross
       Homenaje Ruben Ifran
       Hoogerheide, Amateurs
       Hoogstraten, Amateurs
       Hoogstraten, Cyclocross
       Horice
       Hospitalet de Llobregat
       Hospitalet de Llobregat (a)
       Hotton
       Houffalize, Mountainbike
       Houffalize, Mountainbike (V)
       Hradec Kralove
       Hyères (b)
       Ichtegem (a)
       Ichtegem (d)
       Idaho Springs
       Igorre, Cyclocross
       Imola - San Marino
       Ina, Cyclocross (a)
       Inca
       Ingleton
       International Cycling Classic Slutklassement
       Irún (a)
       Irish Sea Tour of the North Easter Three Day Slutklassement
       Isbergues
       Isle of Man
       Ispáster, Cyclocross
       Issoire (c)
       Itagüí (a) Slutklassement
       Izegem
       Jackson
       Jackson (a)
       Jadranska Magistrala Slutklassement
       Jemez Pueblo
       Judendorf
       Jungholz
       København, Sprint (b)
       København, Zesdaagse
       København, Zesdaagse (b)
       Köln
       Köln - Frechen
       Köln (a)
       Köln (c)
       Köln (k)
       Köln, Cyclocross
       Köln, Zesdaagse
       Kalmthout, Cyclocross
       Kamerik
       Kampioenschap van Auvergne, Op de weg, Frankrijk
       Kampioenschap van het Baskenland, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite zonder contract, Spanje
       Kampioenschap van Limousin, Op de weg, Frankrijk
       Kapellen, Amateurs
       Karbach (V)
       Karbach (V) (a)
       Karlovy Vary
       Karlovy Vary (a)
       Kayl, Cyclocross
       Keerbergen, Amateurs
       Keizer der Juniores Koksijde, Junioren
       Kempen
       Kemzeke
       Kerkdriel
       Kerkrade
       Kerniel, Amateurs
       Kiri Gha Mihi, Cyclocross (d)
       Klein-Engersdorf
       Kleve
       Klingnau
       Knokke (a)
       Koewacht
       Koksijde, Cyclocross
       Kolín, Cyclocross
       Kolkwitz
       Koningshooikt, Cyclocross
       Koolskamp
       Koppenberg, Cyclocross
       Kortemark
       Kortrijk, Criterium
       Kranj
       Kroz Jugoslaviju Slutklassement
       Kruibeke
       Kuurne - Brussel - Kuurne
       Kwintsheul
       La Côte Picarde
       La Calamine
       La California
       La Machine
       Lèves
       Löhne, Cyclocross
       Lünen
       Laar, Amateurs
       Laarne (a)
       Laarne, Amateurs
       Laerdal
       Laigueglia
       Laken, Amateurs
       Lamballe
       Lamporecchio
       Lanarvily, Cyclocross
       Lancy
       Landivisiau (b)
       Lanester
       Langemark, Cyclocross
       Lannilis
       Lapalisse, Cyclocross
       Larciano
       Lasarte
       Le Samyn
       Le Transalsace International, U23 Slutklassement
       Lede
       Ledeč
       Ledegem, Junioren
       Leederville
       Lefkada Tour
       Legnano
       Legnano (b)
       Leipzig
       Leipzig, Zesdaagse
       Lekkerkerk
       Les Boucles de l'Artois
       Lescouët-Jugon
       Leudelange, Cyclocross
       Leuven
       Liège
       Liège - La Gleize, Junioren Slutklassement
       Liège, U23
       Lichtervelde
       Lieshout, Cyclocross
       Lieshout, Cyclocross (V)
       Liestal
       Lille, Cyclocross
       Lillebonne
       Lillers
       Lincoln
       Linden, Amateurs
       Linköping, Elite/U23
       Linköping, Elite/U23 (V)
       Linter, Amateurs
       Linz
       Lippiano
       Lisberg
       Lisieux, Criterium
       Lissone
       Liverpool (a)
       Llodio
       Loenhout, Cyclocross
       London (a)
       London (c)
       London, Cyclocross (a)
       London, Cyclocross (b)
       Lorient
       Loro Ciuffenna
       Los Alamos
       Los Gatos
       Loulé (a)
       Lugano
       Lutterbach, Cyclocross
       Luxembourg (b)
       Luxembourg, Criterium
       Luxembourg, Cyclocross
       Lyon (d)
       Lys-lès-Lannoy
       Mérida
       Mühlenbach, Cyclocross
       München, Zesdaagse
       Maarheeze
       Maastricht
       Maastricht, Dernycriterium
       Made, Criterium
       Madera County Stage Race Slutklassement
       Magnago
       Magstadt, Cyclocross
       Makabe, Cyclocross (f)
       Malè - Fondo
       Malopolski Wyscig Gorski Slutklassement
       Malveira
       Mamer
       Mammoth Lakes, Mountainbike
       Manizales
       Marcallo con Casone
       March
       Marciana
       Margraten
       Marigny
       Marinha Grande
       Marseille
       Medellín, Zesdaagse
       Media Agua
       Mediglia, Cyclocross
       Mediterrane Spelen, Op de weg, Elite
       Mediterrane Spelen, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
       Meerkerk
       Meilen, Cyclocross
       Meise (a)
       Melbourne - Warrnambool
       Melbourne (c)
       Melbourne (d)
       Melle
       Melzo
       Memorial Carmona
       Menídhi, Elite/U23
       Menídhi, Junioren
       Mendoza - San Juan
       Mendrisio
       Mendrisio (b)
       Menton - Alassio
       Merbes-le-Château
       Mercatale Valdarno
       Mercedes
       Mere
       Merelbeke
       Merksem
       Mestre
       Meulebeke (a)
       Meulebeke, Junioren
       Meux, Amateurs
       Mezzana Bigli
       Michelstadt
       Middelkerke, Cyclocross
       Middleton
       Milano - Busseto
       Milano - Rapallo
       Milano - San Remo
       Milano - Torino
       Milano - Tortona
       Milano, Cyclocross (a)
       Milano, Zesdaagse
       Milevsko
       Mlada Boleslav, Cyclocross
       Mlada Boleslav, Cyclocross (a)
       Mlada Boleslav, Cyclocross (b)
       Modena (c)
       Moerbeke, Cyclocross
       Molenbeek-Wersbeek, Amateurs
       Molino dei Torti
       Mondorf-les-Bains, Cyclocross
       Monein
       Mont Sainte-Anne, Mountainbike
       Mont Sainte-Anne, Mountainbike (V)
       Montabaur
       Montalbano
       Montanino
       Montecassiano
       Montecatini Terme
       Monteveglio
       Monza (a)
       Mount Buller
       Mount Evans
       Mount Parnitha, Elite/U23
       Mount Snow, Downhill
       Mount Washington
       Mulhouse
       Murrieta
       Nîmes
       Nürnberg
       Nürnberg (V)
       Nafarros
       Namest, Cyclocross (b)
       Nantes
       Napa
       Naranco
       Nastro d'Oro
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 1 km, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, 500 m, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Cuba
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Halve Fond, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Keirin, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Omnium, Elite, Zwitserland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Amateurs, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite/U23, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Ploegsprint, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Baan, Sprint, Open, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Cross - Categorie D, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Polen
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Beloften, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Ierland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Japan
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Polen
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Slowakije
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Polen
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Junioren, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, België
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Polen
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Cyclocross, Nieuwelingen, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Ind. tijdrit, Juniorer, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Ind. tijdrit, Juniorer, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Downhill, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Junioren, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Mountainbike, XC, Nieuwelingen, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Amateurs, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Beloften, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Criterium, Junioren, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite zonder contract, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Argentinië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Australië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Belarus
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Canada (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Colombia
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Estland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Finland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Groot-Brittannië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Guatemala
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Hongarije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Ierland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Japan
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Kazachstan
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Letland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Litouwen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Luxemburg (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Moldavië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oekraïne
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Oostenrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Polen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Portugal
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Rusland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Seychellen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slovenië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Slowakije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Spanje (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tsjechië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Tunesië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zuid-Afrika
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Elite, Zwitserland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Estafette, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Belarus
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Canada
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Canada (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Denemarken (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Estland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Finland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Frankrijk (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Griekenland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Hongarije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Ierland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Joegoslavië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Kroatië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Moldavië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nederland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nieuw-Zeeland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Nieuw-Zeeland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oekraïne
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Oostenrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Polen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Portugal
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Rusland (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slovenië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Slowakije
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Spanje (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Verenigde Staten (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zuid-Afrika
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Spanje (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Ploegenklassement, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Groot-Brittannië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Italië (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Spanje (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zweden (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Junioren, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, België (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Duitsland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Frankrijk
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Spanje
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Nieuwelingen, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegenklassement, Elite, Zweden
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Griekenland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Noorwegen
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Noorwegen (V)
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Portugal
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Elite, Zwitserland
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Denemarken
       Nationaal Kampioenschap, Op de weg, Ploegentijdrit, Junioren, Noorwegen
       Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Elite, Duitsland
       Nationaal klimkampioenschap, Op de weg, Groot-Brittannië
       NatWest Island Games, Op de weg
       Negrar
       Nenzing
       Nerviano
       Neu Oetting
       Nevada City
       New York City (a)
       New Zealand Cycle Classic Slutklassement
       Niederwangen (V)
       Niel, Cyclocross
       Nieuwerkerk, Amateurs
       Nieuwerkerken, Amateurs
       Nijverdal
       Ninove (a)
       Niwot
       Nokere
       Noordwijk aan Zee, Dernycriterium
       Noosa
       Nordhorn
       Nordisk Mesterskab, Baan, 1 km, Elite
       Nordisk Mesterskab, Baan, 1 km, Junioren
       Nordisk Mesterskab, Baan, 500 m, Elite (V)
       Nordisk Mesterskab, Baan, Achtervolging, Elite
       Nordisk Mesterskab, Baan, Achtervolging, Elite (V)
       Nordisk Mesterskab, Baan, Achtervolging, Junioren
       Nordisk Mesterskab, Baan, Keirin, Elite
       Nordisk Mesterskab, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
       Nordisk Mesterskab, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
       Nordisk Mesterskab, Baan, Ploegsprint, Elite
       Nordisk Mesterskab, Baan, Puntenkoers, Elite
       Nordisk Mesterskab, Baan, Puntenkoers, Junioren
       Nordisk Mesterskab, Baan, Sprint, Elite (V)
       Nordisk Mesterskab, Baan, Sprint, Junioren
       Nordisk Mesterskab, Mountainbike, Downhill, Elite
       Nordisk Mesterskab, Mountainbike, Downhill, Elite (V)
       Nordisk Mesterskab, Mountainbike, Downhill, Junioren
       Nordisk Mesterskab, Mountainbike, XC, Elite
       Nordisk Mesterskab, Mountainbike, XC, Elite (V)
       Nordisk Mesterskab, Mountainbike, XC, Junioren
       Nordisk Mesterskab, Op de weg, Elite
       Nordisk Mesterskab, Op de weg, Elite (V)
       Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
       Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
       Nordisk Mesterskab, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
       Nordisk Mesterskab, Op de weg, Junioren
       North Bridge
       Nottingham, Cyclocross (a)
       Nouméa, Zesdaagse
       Nové Město na Moravě, Cyclocross
       Novaky
       Novi Ligure (a)
       Novo Mesto
       Oberwil
       Odense
       Oetingen
       Oggiono
       Omloop der Vlaamse Gewesten, Amateurs
       Omloop Het Nieuwsblad
       Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
       Omloop van de Bommelerwaard
       Omloop van de Zuidwesthoek (V)
       Oost-Souburg, Amateurs
       Oosteeklo
       Oosteeklo, Cyclocross
       Oostende
       Oostende, Cyclocross
       Oostmalle, Cyclocross
       Oostrozebeke, Criterium
       Oostvoorne
       Osimo
       Oslany
       Ostelsheim, Cyclocross
       Osterweddingen
       Otegem, Cyclocross
       Otley, Criterium
       Otrokovice
       Oudenbosch, Amateurs
       Oudenburg (a)
       Overijse
       Overijse, Cyclocross
       Oviedo (a)
       Oviedo (b)
       Oviedo, Criterium
       Oy-Mittelberg (V)
       Pétange, Cyclocross
       Póvoa de Varzim
       Paal, Cyclocross
       Paderno
       Palazzolo sull'Oglio
       Palma de Mallorca
       Pamplona (b)
       Pamplona (c)
       Pamplona (d)
       Panticosa, Downhill
       Parabiago (b)
       Parabiago (c)
       Paris - Auxerre
       Paris - Bourges
       Paris - Brussel
       Paris - Camembert
       Paris - Chauny
       Paris - Mantes
       Paris - Roubaix
       Paris - Roubaix, U23
       Paris - Tours
       Paris - Tours, U23
       Paris - Troyes
       Paris - Yvetot
       Park City, Downhill
       Peccioli
       Peer, Criterium
       Penna
       Pero Pinheiro
       Perth
       Pesaro
       Pescara
       Pescara, Elite/U23
       Pfronten
       Philadelphia
       Philadelphia (V)
       Philippine, Amateurs
       Philippine, Amateurs (a)
       Piacenza
       Piemonte
       Pijnacker
       Pinkham
       Pistoia - Livorno
       Pittsburgh
       Pléneuf-Val-André, Cyclocross
       Plouay (a)
       Ploumilliau
       Pocono
       Poggiana
       Poggio a Caiano (a)
       Poggio alla Cavalla
       Pollensa
       Polynormand
       Ponsacco
       Ponsacco (a)
       Pontedecimo
       Port Elizabeth
       Porto - Lisboa
       Prémio de Abertura
       Praha
       Praha, Cyclocross
       Praha, Cyclocross, Junioren
       Praha, Cyclocross, U23
       Prato
       Pratteln
       Pretola
       Prix des Flandres Françaises
       Provinciaal Kampioenschap West-Vlaanderen, Op de weg, Amateurs, België
       Provinciaal Kampioenschap Brabant, Cyclocross, Amateurs, België
       Provinciaal Kampioenschap Brabant, Cyclocross, Junioren, België
       Provinciaal Kampioenschap Zeeland, Op de weg, Ind. tijdrit, Amateurs, Nederland
       Putte-Kapellen
       Puurs, Amateurs
       Québec - Montréal
       Quad Cities, Criterium
       Quad Cities, Criterium (V)
       Quadrath-Ichendorf
       Quadrath-Ichendorf (a)
       Queenscliff
       Quillan
       Rüti, Cyclocross (a)
       Radevormwald
       Ravels, Cyclocross
       Ravenna
       Recklinghausen
       Reda
       Regensburg
       Reningelst
       Reningelst, Junioren
       Rennes
       Reusel, Cyclocross
       Reusel, Cyclocross (V)
       Reute (a)
       Rhede
       Rhede, Dernycriterium
       Rheinbach
       Rieti
       Rijkevorsel, Cyclocross
       Rijssen
       Rio Maior
       Rio Saliceto
       Riom
       Roanoke
       Rochester (b)
       Rochlitz
       Rock Island
       Rockland
       Rocky Hill
       Roma, U23
       Ronde de l'Oise
       Ronde van Drenthe
       Ronde van Limburg
       Ronde van Noord-Holland
       Ronde van Vlaanderen
       Ronde van Vlaanderen, Junioren
       Ronde van Vlaanderen, U23
       Roosendaal
       Rosenheim (a)
       Roserittet DNV GP Slutklassement
       Rottnest
       Ruban Nivernais Morvan
       Ruddervoorde
       Ruddervoorde, Cyclocross
       Ruggell
       Ryde
       Sáles
       Söhnlein-Rheingold-Strassenpreis
       São João da Madeira
       São Lourenço
       São Paulo (a)
       Saaremaa Velotuur Slutklassement
       Sabiñánigo
       Sacramento
       Sacrifice Race, Elite/U23
       Safenwil, Cyclocross
       Saint-Estève
       Saint-Eutrope - Quimper
       Saint-Martin-de-Landelles
       Saint-Symphorien-sur-Coise
       Salta
       San Ignacio (a)
       Sankt Gallen, Cyclocross
       Sankt Johann in Tirol (V)
       Sankt Wendel, Mountainbike
       Sankt Wendel, Mountainbike (V)
       Sant'Ermete
       Santa Croce sull' Arno
       Santa Cruz
       Santa Iria
       Santa Maria della Versa
       Santa Rosa, Criterium
       Santa Rosa, Criterium (a)
       Santander (a)
       Santo Stefano Lodigiano
       Schattdorf
       Scheveningen, Mountainbike
       Schijndel (V)
       Schorndorf
       Schoten
       Schwerin
       Scorzè, Cyclocross
       Sebnitz
       Seraing
       Sete
       Shelby
       Shipston on Stour
       Sierra de Guadarrama
       Sierre - Loye
       Silenen - Bristen
       Silvelle, Cyclocross
       Sindelfingen (b)
       Sint Jansteen, Amateurs
       Sint-Brixuis-Rode, Amateurs
       Sint-Niklaas, Criterium
       Sint-Pieters-Leeuw
       Snelling
       Snoqualmie Pass, Mountainbike
       Soignies, Amateurs
       Solbiate Olona, Cyclocross
       Solbiate Olona, Cyclocross
       Solenice
       Sollerön
       Somerset
       Somerville
       Somerville (V)
       Somma Lombardo
       Sommerville
       Sora (a)
       South-East Asian Games, Baan, Puntenkoers
       Southwick
       Sovizzo
       Spijkenisse (a)
       Spijkenisse (V) (a)
       Stadtlohn
       Stamfordham (a)
       Steenhuize-Wijnhuize - Hekelgem, Amateurs
       Steenwijk, Criterium
       Steinmaur, Cyclocross
       Stekene
       Ster van Zuid-Limburg, Junioren Slutklassement
       Sterling
       Stinson Beach
       Stiphout
       Stirling
       Stok, Amateurs
       Straelen (V)
       Strijtem, Amateurs
       Strombeek-Bever
       Stuttgart, Zesdaagse
       Subiaco
       Sulz
       Summerville
       Superprestige, Cyclocross
       Surhuisterveen
       Surhuisterveen, Cyclocross
       Surhuisterveen, Cyclocross (V)
       Surrey (b)
       Sweikhuizen
       Sydney
       Tabor, Cyclocross
       Tabor, Cyclocross (a)
       Tartu (b)
       Tavira
       Teplice, Cyclocross (a)
       Terezin, Cyclocross
       Thüringen-Rundfahrt, U23 Slutklassement
       Tielt, Nieuwelingen
       Tienen (b)
       Tjejtrampet (V)
       Torino - Biella
       Toulouse (b)
       Tour d'Egypte Slutklassement
       Tour de Bretagne (V) Slutklassement
       Tour de l'Abitibi, Junioren
       Tour de l'Aude Cycliste Féminin (V) Slutklassement
       Tour de la Guadeloupe Slutklassement
       Tour de la Nouvelle-Calédonie Slutklassement
       Tour de Lorraine, Junioren Slutklassement
       Tour de Okinawa
       Tour de Santa Catarina Slutklassement
       Tour de Vendée
       Tour des Aéroports Slutklassement
       Tour des Pyrénées - Vuelta a los Pirineos Slutklassement
       Tour des Seychelles Slutklassement
       Tour du Finistère (V)3 . etape
       Tour du Haut-Var
       Tour du Val d'Orge, Cyclocross (l)
       Tour Nord-Isère Slutklassement
       Tour of FYR of Macedonia, Elite/U23 Slutklassement
       Tour of Mevlana Slutklassement
       Tour of Southland Slutklassement
       Tour of the Gila 999 . etape
       Tour of the Rockies, Mountainbike (n)
       Tour of Ulster Slutklassement
       Tour of Willamette 4 . etape
       Tour ta'Malta Slutklassement
       Tre Valli Varesine
       Tremelo, Amateurs
       Treviso (a)
       Trier, Cyclocross
       Trofeo Alvaro Bacci
       Trofeo Caduti Soprazocco
       Trofeo dell'Etna
       Trofeo dello Scalatore Slutklassement
       Trofeo dello Scalatore 1
       Trofeo dello Scalatore 2
       Trofeo dello Scalatore 3
       Trofeo Lehendakari Slutklassement
       Trofeo Luis Ocana
       Trofeo Mamma e Papà Cioli
       Trofeo Pantalica
       Trofeo Paolin Fornero
       Trofeo Serafino Biagioni
       Trognée
       Trois Jours de Cherbourg Slutklassement
       Trophée Centre Morbihan, Junioren Slutklassement
       Trophée d'Or Féminin (V) 999 . etape Slutklassement
       Troyes - Dijon
       Tucson (b)
       Turul României Slutklassement
       Txitxarro
       UCI Road Ranking
       Uden (V)
       Ulvenhout
       Unna, Amateurs
       Uppsala, Elite/U23
       Utrecht
       Utsunomiya-shi
       Uttendorf, Cyclocross
       Uttendorf, Cyclocross (a)
       Uzès - Marseille
       Vårgårda, Elite/U23
       Vail, Mountainbike (o)
       Vail, Mountainbike (V) (i)
       Valencia
       Vall de Uxó
       Vall de Uxó (a)
       Valladolid (a)
       Valladolid (b)
       Valperga, U23
       Varennes-Vauzelles
       Varignana (a)
       Varik (V)
       Vayrac
       Veendam
       Veenendaal
       Veghel (V)
       Velbert
       Veldegem, Cyclocross
       Veldhoven
       Veldhoven (V)
       Vertemate con Minoprio (V)
       Viane
       Vicenza - Bionde
       Vichte
       Viersen
       Vigevano
       Villa di Villa
       Villafranca de Ordizia
       Villapourçon
       Vilvoorde
       Vilvoorde (a)
       Vincenza, U23
       Vinci
       Violay
       Visalia
       Visalia (a)
       Vitré
       Vittorio Veneto (a)
       VKS Tour (V)
       Vlaamse/Antwerpse Havenpijl
       Volketswil, Cyclocross
       Volta Ciclistica de Porto Alegre Slutklassement
       Vossem, Cyclocross (a)
       Vuelta a Chiriquí Slutklassement
       Vuelta a Costa Rica Slutklassement
       Vuelta a Guatemala Slutklassement
       Vuelta a Palencia 1 . etape
       Vuelta a Paraguay Slutklassement
       Vuelta a Salamanca 3 . etape
       Vuelta al Estado Zulia Slutklassement
       Vuelta al Goierri 2 . etape
       Vuelta al Valle Slutklassement
       Vuelta Ciclista a Cartagena
       Vuelta Ciclista a la Marina Slutklassement
       Vuelta Ciclista Lider al Sur Slutklassement
       Vuelta de Higuito Slutklassement
       Vuelta de la Juventud Guatemala Slutklassement
       Vuelta de la Juventud Uruguay Slutklassement
       Würselen
       Wageningen (V)
       Wanfercée-Baulet
       Wanzele
       Warburg
       Waregem, U23
       Wateringen
       Wateringen (V)
       Waver - Rijmenam
       Weißenburg in Bayern
       Wellington, Mountainbike
       Wels
       Wendelsheim
       Wereldbeker, Cyclocross, Elite
       Wereldbeker, Mountainbike, XC, Elite
       Wereldbeker, Mountainbike, XC, Elite (V)
       Wereldbeker, Op de weg, Elite Slutklassement
       Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Elite B
       Wereldkampioenschap, Baan, 1 km, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, 500 m, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Achtervolging, Junioren (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Keirin, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Ploegenachtervolging, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Ploegkoers, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Ploegsprint, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Puntenkoers, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite
       Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Elite B
       Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren
       Wereldkampioenschap, Baan, Sprint, Junioren (V)
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Beloften
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Elite
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Junioren
       Wereldkampioenschap, Cyclocross, Militairen
       Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite
       Wereldkampioenschap, Mountainbike, Downhill, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite
       Wereldkampioenschap, Mountainbike, XC, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Beloften
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Beloften
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Elite (V)
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Junioren (V)
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Ind. tijdrit, Militairen
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Junioren (V)
       Wereldkampioenschap, Op de weg, Militairen
       Wernberg-Köblitz
       Wervershoof (V)
       West Hallam
       Westrozebeke
       Wetteren, Dernycriterium
       Wetzikon, Cyclocross
       Wielsbeke
       Wiemelhausen
       Wiesbaden
       Willebroek (a)
       Wincanton
       Windermere
       Wingene
       Wingene, Cyclocross
       Wittnau
       Woerden (a)
       Wolfsburg (a)
       Wolverhampton, Cyclocross
       Women's Challenge (V) Slutklassement
       Wyhl
       Yorkshire, Cyclocross
       Závod Míru, Junioren Slutklassement
       Zürich
       Zürich, Cyclocross
       Zürich, Zesdaagse
       Zaragoza (a)
       Zaragoza (b)
       Zaragoza (c)
       Zeddam, Cyclocross
       Zeddam, Cyclocross (V)
       Zedlitz
       Zele (b)
       Zellik - Galmaarden
       Zemst-Laar, Junioren
       Zevenbergen (V)
       Zierikzee, Amateurs
       Zingem, Cyclocross
       ZLM Tour
       Zoetermeer (V)
       Zomergem - Adinkerke
       Zonnebeke, Cyclocross
       Zottegem
       Zuidland (V)
       Zusmarshausen
       Zweibrücken
       Zwevegem
       Zwevezele
       Zwolle

    rss

    Members online: