Audio/Video

Volta a Catalunya 2015 Etapa 5


Til Audio/Video

Foto Quiz

At this moment there is no actual question. Everyone can add an image to let the game continue .
Til Foto Quiz

Tilføjet i dag


Magalhaes Azevedo, Wanderley
ronnydeschepper.com/ Foto: © Ronny De Schepper

Til Tilføjet i dag

Resultater fra i dag



  Slutklassement Clásica Nacional Ciudad de Anapoima Oscar Sevilla Ribera
  3. etape Clásica Nacional Ciudad de Anapoima Cristián Camilo Serrano Forero
  E3 Prijs Harelbeke / Vlaanderen,  Harelbeke Geraint Thomas
  Harelbeke, Criterium Danny van Poppel
  1. etape Volta a Lleida,  Lleida (d) Mikel Elorza Pagaldai
  2. etape Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali Ben Swift
  4. etape Ronde van Normandië,  Tour de Normandie Nicolas Vereecken
  2. etape Tour de Perth Raphael Freienstein
  Slutklassement Tour International de Constantine Amanuel Gebrezgabihier Egerzeigzaarhka
  3. etape Tour International de Constantine Salim Keddah
  2. etape Tour ta'Malta Giuseppe Di Salvo
  3. etape Volta ao Alentejo Johim Ariesen
  5. etape Ronde van Catalonië,  Volta Ciclista a Catalunya Alejandro Valverde Belmonte
  1. etape Vuelta Ciclista del Uruguay William Chiarello
  1. etape VW Cyprus Cycling Tour Loukas Katapodis


  Classica Corsica,  Ajaccio Thomas Boudat
  2. etape Clásica Nacional Ciudad de Anapoima Oscar Sevilla Ribera
  1. etape del b Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali Tomasz Kiendyś
  1. etape del b Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali Jarosław Marycz
  1. etape del b Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali Davide Rebellin
  1. etape del a Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali Manuel Belletti
  1. etape del b Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali Adrian Kurek
  3. etape Ronde van Normandië,  Tour de Normandie Daniel Hoelgaard
  Prolog 1. etape Tour de Perth Paul Van der Ploeg
  Slutklassement Tour de Taiwan Mirsamad Poor Seiedi Golakhour
  5. etape Tour de Taiwan Tino Thömel
  2. etape Tour International de Constantine Abderrahmane Mansouri
  2. etape Tour of Canakkale Recep Ünalan
  1. etape Tour ta'Malta Luca A. Caruso
  2. etape Volta ao Alentejo Manuel António Leal Cardoso
  4. etape Ronde van Catalonië,  Volta Ciclista a Catalunya Tejay Van Garderen


  1. etape Clásica Nacional Ciudad de Anapoima Jefferson Rueda
  À travers les Flandres / À travers la Belgique,  Dwars door Vlaanderen / Dwars door België Jelle Wallays
  2. etape Ronde van Normandië,  Tour de Normandie Dimitri Claeys
  4. etape Tour de Taiwan Mirsamad Poor Seiedi Golakhour
  1. etape Tour International de Constantine Abdelmalek Madani
  1. etape Tour of Canakkale Onur Balkan
  1. etape Volta ao Alentejo James Oram
  3. etape Ronde van Catalonië,  Volta Ciclista a Catalunya Domenico Pozzovivo


  1. etape Ronde van Normandië,  Tour de Normandie Lucas Destang
  3. etape Tour de Taiwan Wouter Wippert
  Slutklassement Tour Internationale d'Annaba Hichem Chabane
  4. etape Tour Internationale d'Annaba Hichem Chabane
  Prolog Tour of Canakkale Ahmet Akdylek
  2. etape Ronde van Catalonië,  Volta Ciclista a Catalunya Alejandro Valverde Belmonte


  GP Clausura de San Juan,  San Juan (a) Gerardo Tivani
  Prolog Ronde van Normandië,  Tour de Normandie Tom Bohli
  2. etape Tour de Taiwan Patrick Bevin
  3. etape Tour Internationale d'Annaba Abdelbasset Hannachi
  1. etape Ronde van Catalonië,  Volta Ciclista a Catalunya Maciej Paterski


  Aldergrove Jay Lamoureux
  Barcelona, Mountainbike Carlos Coloma Nicolás
  Barcelona, Mountainbike (D) Githa Michiels
  Slutklassement BDO Tour of Northland Sam Gaze
  4. etape BDO Tour of Northland Ben Johnstone
  Beloeil Joren Touquet
  GP Ostfenster, GP Ost Manufaktur,  Berbourg Brent Luyckx
  Bornem-Hingene,  Bornem (d) Jordi Sloof
  Budingen-Zoutleeuw,  Budingen (a) Christophe Prémont
  Des Hanlon Memorial,  Carlow Mark Dowling
  Slutklassement Cheddi Jagan Memorial Hamza Eastman
  3. etape Cheddi Jagan Memorial Akeem Arthur
  GP Cholet - Pays de Loire,  Cholet Pierrick Fédrigo
  Omloop Houtse Linies,  Den Hout Twan Brusselman
  2. etape Danube Cup,  Dunavski Kup Stevan Klisuric
  Slutklassement GP Sochi Alexander Foliforov
  4. etape GP Sochi Alexander Foliforov
  Slutklassement Troféu Sudoeste Alentejano e Costa Vicentina,  Grande Prémio de Liberty Seguros Ruben Antonio Almeida Guerreiro
  2. etape Troféu Sudoeste Alentejano e Costa Vicentina,  Grande Prémio de Liberty Seguros Ruben Antonio Almeida Guerreiro
  Rund um das Driving Center Groß Dölln,  Groß Dölln Hans Pirius
  Ichtegem (f) Matthias Allegaert
  Izmir XCO Cup,  Izmir, Mountainbike (D) Jovana Crnogorac
  Izmir XCO Cup,  Izmir, Mountainbike, Elite/U23 Ivan Smirnov
  Internationales Eröffnungsrennen,  Leonding Felix Großschartner
  2. etape Memorial Utochkina Valentin Grigorenko
  Milaan - San Remo,  Milano - San Remo John Degenkolb
  Zuidkempense Pijl, GP Wilfried Peeters - Mol Sluis,  Mol (a) Benjamin Verraes
  GP San Giuseppe,  Montecassiano Gianni Moscon
  Trofeo Iberdrola,  Muelas del Pan Vadim Zhuravlev
  Bernaudeau Junior,  Saint-Maurice-le-Girard Pascal Eenkhoorn
  Wally Gimber Trophy,  Tenterden Karol Andrzej Domagalski
  1. etape Tour de Taiwan Wouter Wippert
  Slutklassement Tour du Cameroun Clovis Kamzong Abessolo
  8. etape Tour du Cameroun Jérémie Nzeke
  2. etape Tour Internationale d'Annaba Abdelbasset Hannachi
  Clasico Ciudad de Valencia, Clasico Indeval,  Valencia Julio Medina
  Slutklassement Vuelta a Vendimia Piter Campero Villarroel
  Slutklassement Vuelta al Estado de Oaxaca David Salomon
  6. etape Vuelta al Estado de Oaxaca Julio Alexis Camacho Bernal
  7. etape Vuelta Serial a Nuevo León Manuel Serrano Plowells

Til Kalendere

Tilføjet i dag Forums


Til Forum

Etapeløb

Arrangementer

Her på denne side kan du skrive dine egne meddelelser. Tilføj begivenheden her!

1 april: praatavond met Nick Nuyens, Emma Johansson, Louis Vervaeke en Marnic De

01-04-2015
Op woensdag 1 april verwacht het CRVV opnieuw hoog bezoek! Die avond komen Rondewinnaar op rust Nick Nuyens, Rondewinna ...
Mere »

Voetbal-en wielerbeurs Kluisbergen

04-04-2015
Op zaterdag 04/04/15 (dag voor de Ronde van Vlaanderen) organiseer ik voor het eerst een voetbal-en wielerbeurs. De beur ...
Mere »

Wielerruilbeurs Hooglede

04-04-2015
Op zaterdag 4 april 2015 organiseert de Koninklijke Wielerclub 'De Yzerzonen' reeds voor de
twintigste maal in ...
Mere »


Fabian Cancellara komt!

06-04-2015
Beste Fabian-supporters aller landen, verenigt u! Want op Paasmaandag 6 april komt de Beer uit Bern in hoogsteigen pers ...
Mere »

Open Nederlands Kampioenschap Wielerquiz

11-04-2015
Hoe heette de hond van Luis Ocaña? Wie was naast Jan Raas en Gerrie Knetemann de derde bebrilde wielrenner in de Raleig ...
Mere »

De 9de RetroRonde op 13 en 14 juni 2015

13-06-2015 - 14-06-2015
Grijp uw agenda en omcirkel alvast 13 en 14 juni 2015 want dan barst de RetroRonde-gekte in Oudenaarde en omstreken wee ...
Mere »